Pekné a útulné ubytovanie blízko Tatier!

V podtatranskej obci Štrba s výborným prístupom do tých najvyhľadávanejších častí Tatier nájdete aj našu Macovu chalupu. Ideálna je pre menšie aj väčšie skupiny hostí, ktorí hľadajú pekné a útulné ubytovanie.

Priamo zo Štrby sa ozubnicovou železničkou preveziete k priezračnému Štrbskému plesu odkiaľ môžete podnikať zaujímavé túry k Popradskému plesu, Veľkému Hincovmu plesu či Vodopádu Skok. Len kilometer od chalupy sa rozprestiera rybník s povoleným rybolovom. Ak preferujete plávanie v termálnych bazénoch a relaxovanie vo wellness centre, ideálnou voľbou pre Vás bude návšteva aquaparku AquaCity Poprad. V zime si tu prídu na svoje lyžiari a snowboardisti, ktorých potešia upravené zjazdovky lyžiarskych stredísk Park Snow Štrbské Pleso, Snowpark Lučivná, Nová Lopušná Dolina - Skitatry, Lopušná dolina - Skichem a ďalších v okolí.

V Macovej chalupe ste celoročne vítaní. Kapacitne je chata prispôsobená pre pobyt maximálne 15 osôb. Ponúkame Vám na prenájom celú chalupu alebo individuálne ubytovanie na jednotlivých podlažiach.

Pre všetkých hostí je na prízemí chalupy pripravená spoločenská miestnosť s televízorom s káblovým príjmom, jedálenským stolom so stoličkami a kuchyňou. V rámci kuchyne využijete plynový sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a chladničku. Prízemie ďalej tvorí jedna 3-lôžková spálňa (manželská posteľ, samostatné lôžko) s televízorom s káblovým príjmom a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Poschodie je vhodné ako nočná časť chalupy. Nachádza sa tu 3-lôžková (manželská posteľ, samostatné lôžko) a 2-lôžková spálňa (manželská posteľ) so spoločnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Ďalšia 2-lôžková spálňa (manželská posteľ) a rodinná izba s 2-lôžkovou (samostatné lôžka) a 3-lôžkovou spálňou (manželská posteľ, samostatné lôžko) majú k dispozícii tretiu spoločnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Všetky spálne sú navyše vybavené televízorom s káblovým príjmom.

V exteriéri chaty strávite voľný čas v kruhu blízkych v altánku s posedením a záhradným krbom, kde Vám na vyžiadanie radi prichystáme aj kotlík. Dokonalý oddych a príjemnú atmosféru zabezpečí pivnička s gaučovým sedením a krbom. V prípade záujmu a na objednávku Vám radi dopravíme chutné večere až do chalupy alebo si ich vychutnáte v Macovej kolibe v Tatranskej Štrbe, kde Vám poskytneme zľavu. Na úschovu Vašich lyží poslúži murovaná, uzamykateľná miestnosť. Vaše autá zaparkujete priamo pri chalupe alebo v spoločnom dvore.

Tak teda neváhajte a kontaktujte nás. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami v Macovej chalupe.