Loading

Ubytovanie Ski TMG Remata

(120 objektov v okolí 25 km)
Ski TMG Remata

Ski TMG Remata

Handlová

Horná Nitra je obľúbeným regiónom pre turistov predovšetkým v letných mesiacoch. Ponúka množstvo kultúrneho bohatstva, spomenúť stačí už len samotný Bojnický zámok, ktorý je považovaný za jeden z najkrajších na celom Slovensku. Ani milovníci prírody a lyžovania ale neprídu v tomto nádhernom prostredí skrátka.

Lyžiarske stredisko TMG Remata sa nachádza v príjemnej horskej prírode na pomedzí pohoria VtáčnikKremnických vrchov. Nachádza sa hlboko v horách. Najvýznamnejším mestom v okolí je necelých 20 km vzdialená Prievidza. Na to, aby ste sa dostali do strediska budete musieť odbočiť za dedinkou Ráztočno a pokračovať horskou cestou až pod samotné zjazdovky.

Ski TMG Remata patrí medzi menšie lyžiarske strediská, napriek tomu je jej meno pomerne zvučné. Ide o lyžiarske stredisko s bohatou históriou a kvalitnými službami. Na svoje si v ňom prídu stredne pokročilí lyžiari, no myslelo sa aj na začiatočníkov a deti.

Lyžiarske zjazdovky na Remate sú od nepamäti známe kvalitnou úpravou. Upravujú ich každý deň hneď dvakrát. Rozprestierajú sa v rozmedzí nadmorských výšok 500 - 590 metrov nad morom. Prírode so snehom výrazne dopomáha systém umelého zasnežovania.

Ide o ideálne lyžiarske stredisko pre celé rodiny. Nájdete tu štvoricu lyžiarskych vlekov. Dva z nich obsluhujú hlavnú zjazdovku a dva sú v spodnej časti strediska. Tu sa nachádza aj kratšia modrá zjazdovka určená hlavne začiatočníkom a najmenším lyžiarom, ktorí s týmto krásnym športom len začínajú. Na výber majú buď 100 metrový klasický ale 50 metrový lanový vlek.

Ski TMG Remata ponúka spolu 3 zjazdovky. Jedna je spomínaná modrá a dve sú značené červenou farbou, vhodné už pre tých pokročilejších lyžiarov. Obe trate rozdeľuje malý lesík. Na svoje si tu prídu náročnejší lyžiari uprednostňujúci pohodovú jazdu. Dĺžka týchto svahov je 500 metrov. Ide o vzdialenosť, ktorú zvládnete bez problémov aj bez prestávky. Celková dĺžka zjazdoviek je niečo viac ako 1000 metrov. Vzhľadom na to ide o menšie lyžiarske stredisko, ktoré napriek tomu určite stojí za Vašu pozornosť.

Ski TMG Remata má dokonca jedno slovenské prvenstvo. Je to prvé lyžiarske stredisko, ktoré bolo vybavené umelým osvetlením. To môžete využívať aj dnes. Hlavne v prípade, že Vám bude denná lyžovačka prikrátka. Práve možnosť večerného lyžovania je jedným z najväčších lákadiel Rematy.

Z ostatných služieb spomenieme požičovňu lyžiarskejsnowboardovej výstroje, lyžiarsku školu, bufet či servis lyží. Pokiaľ po lyžovačke zatúžite po zmene, môžete využiť priľahlé klzisko.

Remata je obľúbenou rekreačnou oblasťou, tomu zodpovedá aj pestrá ponuka najrôznejších ubytovacích zariadení. Môžete využiť rôzne chatky či cenovo dostupnú turistickú ubytovňu. V blízkych dedinkách Vás radi privítajú domáci vo svojich privátoch, kde si môžete dopriať ubytovanie s pocitom takmer ako doma. Kvalitné ubytovanie bude už len čerešničkou na torte Vašej pohodovej lyžovačky.

... zobraziť viac

Drevenica Remata

0,1 km od Ski TMG Remata, Ráztočno, v rekreačnej oblasti, pri...
Štýlová drevenica Remata.

Horský Hotel Remata

0,6 km od Ski TMG Remata, Ráztočno, na samote, v lese
Horské prostredie, wellness, bowling...

Útulná chalupa za potokom

3,7 km od Ski TMG Remata, Sklené, v obci / v meste, pri potoku
Pekné tiché prostredie

Chalupa Pohoda

4,1 km od Ski TMG Remata, Sklené, v obci / v meste, pri vode
Chalupa s krbom v tichom prostredí

Modrá chalúpka

8,3 km od Ski TMG Remata, Kremnické Bane, na okraji obce / me...
Víťaž súťaže "Chalupa s naj atmosférou"

Chalupa Lúčky

9,2 km od Ski TMG Remata, Lúčky (okres Žiar nad Hronom), na o...
Chalupa v tichom prostredí pri lúke

Resort Koliby Pacho

9,2 km od Ski TMG Remata, Bojnice, mimo obce / mesta, pri les...
Krásne prostredie a skvelá atmosféra!

Chata Eli Horná Štubňa

9,6 km od Ski TMG Remata, Horná Štubňa, na okraji obce / mest...
Štýlová apartmánová chata s ihriskom!

Apartmán v kamennom dome

9,7 km od Ski TMG Remata, Kremnica, v obci / v meste, pri lese / na okraji lesa
Rozprávkový, luxusný apartmán s pieckou

Chata Spitzenberg

9,9 km od Ski TMG Remata, Horná Štubňa, na okraji obce / mest...
Pokojná dovolenka aj pre väčšie skupiny