Loading

Ubytovanie Ski TAJA - Tatranská Javorina

(473 objektov v okolí 25 km)
Ski TAJA - Tatranská Javorina

Ski TAJA - Tatranská Javorina

Tatranská Javorina

Vysoké Tatry sú preslávené predovšetkým väčšími lyžiarskymi strediskami, ktoré sú navštevované lyžiarmi z celej krajiny. Štrbské Pleso či Tatranskú Lomnicu určite pozná každý z Vás. Počuli ste však už o Tatranskej Javorine?

Tatranská Javorina je malá obec len niekoľko kilometrov od hranice s Poľskom. Nachádza sa na severnej strane Tatier a je známa tuhými zimami s množstvom snehu. Má mimoriadne významnú polohu. Leží na hlavnom ťahu spájajúcom Slovensko so Zakopaným, najznámejším poľským centrom zimného cestovného ruchu.

Lyžiarske stredisko TAJA Tatranská Javorina rado uvíta všetky kategórie lyžiarov, od začínajúcich až po tých pokročilých. Väčšia časť miestnych tratí je vhodná hlavne pre nenáročných, rekreačných lyžiarov. Plusom lyžiarskeho strediska je komplexný systém umelého zasnežovania, ktorý dopomáha matke prírode, ktorá tejto oblasti pravidelne nadeľuje dostatok snehu.

Areál lyžiarskeho strediska TAJA Tatranská Javorina sa v tejto malebnej horskej obci rozprestiera v nadmorskej výške 1025 - 1150 metrov nad morom. Vládnu tu pravé zimné podmienky a každý lyžiar si tu užije. K dispozícií je štvorica zjazdových tratí. Tri z nich sú značené modrou farbou, vhodné hlavne pre začínajúcich lyžiarov. Červená zjazdovka poteší aj pokročilejších lyžiarov. Je zároveň najdlhšou zjazdovkou v celom stredisku a dosahuje dĺžku 550 metrov.

Prevýšenie väčšiny zjazdoviek je len veľmi mierne a ak hľadáte vo Vysokých Tatrách kvalitné a lacné stredisko, kde naučíte svoje deti lyžovať, určite zavítajte do Tatranskej Javoriny. O pohodlnú dopravu v stredisku sa stará trojica vlekov. Jeden z nich je 80 metrový lanový vlek, ktorý poteší tých najmenších. Najdlhší vlek nebude žiadnym strašiakom ani pre začínajúcich lyžiarov, vedie pri ňom nielen stredne náročná, ale aj nenáročná modrá zjazdovka.

Celková dĺžka všetkých zjazdoviek dosahuje takmer 1,5 km. Prepravná kapacita lyžiarskeho strediska v Tatranskej Javorine je 900 lyžiarov na hodinu. Vzhľadom na to, že ide o malé a pokojné lyžiarske stredisko je plne dostačujúca a v radoch čakať rozhodne nebudete.

Ako sme už spomenuli, na svoje si tu prídu hlavne rodiny s deťmi. Napriek tomu disponuje lyžiarske stredisko kompletným vybavením a kvalitne upravené trate sú samozrejmosťou. Nájdete tu požičovňu lyžiarskeho výstroja spolu so servisom ako aj príjemný bufet. Ten má zastrešenú vyhrievanú terasu a nebudete sa musieť báť, že sa nebudete mať kde zohriať.

Tatranská Javorina je síce len maličkou tatranskou obcou, napriek tomu ponúka pestrú ponuku ubytovacích zariadení. Nájdete tu hotelové ubytovanie, rovnako aj niekoľko privátov, v ktorých Vás čaká pokoj, súkromie a dokonale si v nich oddýchnete. Ubytovanie v Tatranskej Javorine poskytne útulné zázemie a priestor na oddych po lyžovačke v Ski centre TAJA Tatranská Javorina.

... zobraziť viac

Apartmán Javorina

0,1 km od Ski TAJA - Tatranská Javorina, Tatranská Javorina,...
Skicentrum priamo pri apartmáne

Penzión Adamják

6,8 km od Ski TAJA - Tatranská Javorina, Ždiar, na okraji obce / mesta, pri lese...
Goralská reštaurácia s krbom

Spa & wellness Resort Ždiaranka

6,9 km od Ski TAJA - Tatranská Javorina, Ždiar, na okraji obc...
Vnútorný bazén, sauna, reštaurácia

Apartmánový komplex Mountain Resort

6,9 km od Ski TAJA - Tatranská Javorina, Ždiar, v rekreačnej oblasti, pri vleku
TOP apartmány s výhľadom na Tatry

Chaty Mountain Resort

6,9 km od Ski TAJA - Tatranská Javorina, Ždiar, v rekreačnej...
Chaty s výhľadom na štíty Tatier

Penzión Ciriak

7,0 km od Ski TAJA - Tatranská Javorina, Ždiar, v obci / v me...
Možnosť varenia kotlíkového gulášu

Privát Bachleda Ždiar

7,1 km od Ski TAJA - Tatranská Javorina, Ždiar, v obci / v meste, pri vleku
Hneď vedľa lanovky Strachan Ski centum!

Drevenica Anka

7,2 km od Ski TAJA - Tatranská Javorina, Ždiar, na okraji obc...
Rodinná dovolenka pod Belianskými Tatram

Ubytko Hanka

7,3 km od Ski TAJA - Tatranská Javorina, Ždiar, na okraji obc...
Pri lyžiarskom stredisku

Penzión Bachleda

7,4 km od Ski TAJA - Tatranská Javorina, Ždiar, v obci / v me...
Nové ubytovanie s výhľadom na Tatry!