Loading

Ubytovanie Ski Park Rajecká Lesná

(130 objektov v okolí 25 km)
Ski Park Rajecká Lesná

Ski Park Rajecká Lesná

Rajecká Lesná

Malá Fatra patrí k tým najkrajším a najznámejším národným parkom u nás. Toto prekrásne pohorie je ako stvorené pre všetkých milovníkov prírody. Vysoké hory, tiché doliny a rozprávkové zákutia na Vás čakajú na každom rohu. Pokiaľ by ste si chceli všetku túto krásu vychutnať aj v zime a k tomu si ešte poriadne zalyžovať, zavítajte do Rajeckej Lesnej.

Rajecká Lesná leží niekoľko kilometrov južne od Žiliny, prípadne východne od Považskej Bystrice. Určite ste o nej už počuli. Pravdepodobne zásluhou unikátneho dreveného pohyblivého Betlehemu, ktorý je vzácny z celosvetového hľadiska. Avšak nie je tým jediným, čo sa v Rajeckej Lesnej oplatí vidieť. Ak ju navštívite v zimných mesiacoch, Vaše kroky budú určite viesť do Ski Parku Rajecká Lesná.

Ski Park Rajecká Lesná nepatrí medzi malé zastrčené strediská, ale radí sa k moderným a pomerne rozsiahlym ski centrám. Jeho zjazdovky sa rozprestierajú v nadmorskej výške od 595 až do takmer 900 metrov nad morom. Navyše je celé stredisko umelo zasnežované a vzhľadom na jeho orientáciu má po celú zimu dostatok snehu.

Pre koho sú určené miestne zjazdovky? Predovšetkým pre začínajúcichstredne pokročilých lyžiarov. Nájdete tu trate všetkých náročností, okrem tej najnáročnejšej. To však nevadí, užiť si môžete príjemnú lyžovačku s celou rodinou ako aj so začínajúcimi deťmi.

Celkovo si pre Vás Rajecká Lesná pripravila 6 zjazdoviek. Dve z nich sú značené červenou farbou a sú určené stredne pokročilým lyžiarom. Dĺžka každej z nich je takmer kilometer. Deti ocenia krátku zjazdovku s detským vlekom, kde sa bezpečne naučia ovládať svoje lyže. Najdlhšou zjazdovkou v Ski Parku Rajecká Lesná je až 1300 metrov dlhá modrá trať. Celková dĺžka všetkých zjazdoviek je takmer 3,5 km, čo je dostatočná hodnota.

O malé rady v stredisku sa postará trojica vlekov. Dva z nich sú kratšie, obsluhujúce modré zjazdovky. Ten najdlhší meria 900 m a pravdepodobne si ho obľúbite najviac. Celková kapacita všetkých vlekov je približne 2000 lyžiarov na hodinu, čo väčšinou postačuje.

Ski Park Rajecká Lesná je zaujímavý aj pestrou ponukou doplnkových služieb. Nájdete tu lyžiarskusnowboardovú školu, reštauráciu, požičovňu lyžiarskej výstroje a bezplatné parkovisko. Navyše si lyžovačku užijete aj po zotmení. Na osvetlenom svahu sa pravidelne koná večerné lyžovanie a ak Vám bude deň prikrátky, v Rajeckej Lesnej to problém nie je. Usporadúvajú sa tu aj rôzne zábavné akcie, napríklad diskotéky na svahu.

Rajecká Lesná ponúka predovšetkým útulné ubytovanie s domácou atmosférou. V obci nájdete mnoho privátov chát. Zaujímavou voľbou sú aj moderné apartmánové domy. V apartmánoch s kompletným vybavením si po lyžovačke navaríte a oddýchnete presne podľa svojho gusta. Bez ohľadu na Váš výber ubytovania je Ski Park Rajecká Lesná výbornou voľbou, ktorú môžeme len odporúčať.

... zobraziť viac

Rajecká Chata

0,4 km od Ski Park Rajecká Lesná, Rajecká Lesná, v rekreačnej...
Chata priamo v lese - pre rodinky

Chata Kamenná dolina

0,5 km od Ski Park Rajecká Lesná, Rajecká Lesná, v rekreačnej...
Chata v nádhernom horskom prostredí

Apartmanový dom Frivald

2,9 km od Ski Park Rajecká Lesná, Rajecká Lesná, na okraji ob...
Relax v Rajeckej doline

Penzión Rodus

4,4 km od Ski Park Rajecká Lesná, Rajecká Lesná, v obci / v m...
Moderný penzión so saunou!

Chata Prvosienka

8,1 km od Ski Park Rajecká Lesná, Valča, na samote, v lese
Chata v romantickom prostredí na samote

Chata Frlička

8,3 km od Ski Park Rajecká Lesná, Valča, na okraji obce / mes...
30 % zľava na celodenný skipass

Chata Vanda

8,4 km od Ski Park Rajecká Lesná, Valča, v rekreačnej oblasti...
Štýlová chata 800 m od lyž. strediska

Chata Matias

9,0 km od Ski Park Rajecká Lesná, Kunerad, v rekreačnej oblas...
Útulná chata na okraji lesa.

Zrub nad priehradou

9,2 km od Ski Park Rajecká Lesná, Valča, v rekreačnej oblasti, pri lese / na okraji...
Zrub v Ski stredisku Valčianska dolina

Apartmány Valča

9,2 km od Ski Park Rajecká Lesná, Valča, v rekreačnej oblasti...
Štýlové apartmány priamo na zjazdovke!