Loading

Ubytovanie SKI FUN Liptovské Revúce

(247 objektov v okolí 25 km)
SKI FUN Liptovské Revúce

SKI FUN Liptovské Revúce

Liptovské Revúce

Liptov je krásny kraj. Má mnoho zachovalých tradícií a turisticky je naozaj veľmi obľúbený. Je jedno či tu prídete v lete alebo v zime. Preslávené sú jeho hory aj lyžiarske strediská. Pokiaľ Vás to nebaví vo veľkých strediskách s davmi ľudí na lanovkách aj zjazdovkách a chcete niečo pokojnejšie no stále moderné, vieme kam by ste mali zavítať. Do SKI FUN Liptovské Revúce.

Lyžiarske stredisko sa nachádza pri dedinke Liptovské Revúce, v časti Nižné Revúce. Tú nájdete pri hlavnej ceste vedúcej z Ružomberka cez Donovaly do Banskej Bystrice.

Množstvo stredísk sa pýši krásnymi výhľadmi počas lyžovačky. Nie vždy je tomu v skutočnosti tak. V Liptovských Revúcach si buďte istý, že to tak je. Samozrejme, nie je to hlavný ťahák strediska, no zaručene poriadne spríjemní lyžovačku a zintenzívni Váš zážitok.

Areál lyžiarskeho strediska sa rozprestiera v nadmorskej výške 670 – 1100 metrov nad morom. O približne 250 metrov vyššie od najvyššieho bodu strediska sa nachádza vrchol Malého Zvolena. Ten je dominantou lyžiarskeho strediska Donovaly. V budúcnosti sa plánuje prepojenie stredísk Liptovských Revúc s Donovalmi, preto ak si ich ešte chcete užiť v terajšej podobe, neváhajte k nám zavítať.

Liptovské Revúce sú zamerané na najširšie spektrum lyžiarov a to stredne pokročilých. Veľká časť zjazdoviek je značená červenou farbou. S tými si poradia aj menej skúsení lyžiari, pričom nimi nepohordne ani dobrý lyžiar. Samozrejme tu nájdete aj zjazdovky pre úplných začiatočníkov. Pre nich sú určené 4 zjazdovky3 vleky. Celkovo je v stredisku 5 vlekov. A aká je dĺžka všetkých zjazdoviek? Približne 6 km z čoho predstavujú červené zjazdovky až tri štvrtiny.

Z dlhých radov na vlekoch nemusíte mať strach, stredisko disponuje dostatočnou kapacitou takmer 4000 lyžiarov za hodinu. Ani zjazdovky nebudú preplnené a budete mať všade okolo seba dostatok priestoru na parádnu lyžovačku. Len najdlhšia zjazdovka strediska dosahuje dĺžku približne 2 kilometre, čo rozhodne nie je málo.

Lyžiarske stredisko SKI FUN Liptovské Revúce má samozrejme bufety, reštauráciu, požičovňu lyží, skiservis, technické zasnežovanie ale aj systém umelého osvetlenia. Práve vďaka nemu si vychutnáte jedinečnú večernú lyžovačku v prekrásnom prostredí hôr.

Lyžiarske stredisko na pomedzí Veľkej FatryNízkych Tatier sa vyznačuje prenádhernou prírodou. A nie je to len reklamný ťah, keď tú krásu uvidíte na vlastné oči, uveríte nám. Aj zásluhou jedinečného prostredia sa tu nachádza mnoho ubytovacích kapacít. Od štýlových penziónovapartmánov priamo pri svahu cez lacné ubytovanie v turistických ubytovniach až po priváty v Liptovských Revúcach. Stačí si len vybrať, no v každom prípade Vám môžeme garantovať lyžovačku v jednej z najmalebnejších oblastí Slovenska.

... zobraziť viac

Chata Relax

0,1 km od SKI FUN Liptovské Revúce, Liptovské Revúce, na okra...
Všade dobre - u nás najlepšie

Chalupa Praženica

0,2 km od SKI FUN Liptovské Revúce, Liptovské Revúce, v obci...
V tichom prostredí v blízkosti hôr

Penzión Jana

0,5 km od SKI FUN Liptovské Revúce, Liptovské Revúce, v obci...
V blízkosti lyžiar. strediska SKI FUN

Chalupa 84

0,5 km od SKI FUN Liptovské Revúce, Liptovské Revúce, v obci...
Chalupa s veľkou prestrešenou terasou

Domček u Milana

0,5 km od SKI FUN Liptovské Revúce, Liptovské Revúce, na okra...
Útulný domček v peknom prostredí

Chata Swenska

0,5 km od SKI FUN Liptovské Revúce, Liptovské Revúce, na okra...
Útulná chata s altánkom 200 m od vlekov!

Drevenica Denisa

0,6 km od SKI FUN Liptovské Revúce, Liptovské Revúce, na okra...
Využite rekreačné poukazy u nás!

Útulné chaty Medveď a Jeleň vo WILI HUNTER

0,6 km od SKI FUN Liptovské Revúce, Liptovské Revúce, na samo...
Prázdniny na samote v srdci prírody!

Penzión Soltis

0,8 km od SKI FUN Liptovské Revúce, Liptovské Revúce, na okra...
chutné raňajky, WiFi, parkovanie v cene

Drevenica za vodou

2,0 km od SKI FUN Liptovské Revúce, Liptovské Revúce, na okra...
Veľmi pekná drevenička s kúpacou kaďou!