Loading

Ubytovanie Ski Dovalovo

(620 objektov v okolí 25 km)
Ski Dovalovo

Ski Dovalovo

Liptovský Hrádok

Chceli by ste zažiť atmosféru lyžovačky s výhľadom na krásne okolité hory, no prekáža Vám ruch veľkých lyžiarskych stredísk? Ak áno, mnoho menších lyžiarskych stredísk nájdete aj na Liptove, kraji, ktorý žije svojou históriou, neuveriteľným prírodným bohatstvom a samozrejme aj športom. A to bez ohľadu na to, či je leto alebo zima.

Jedným z centier Liptova je Liptovský Hrádok. Ide o menšie mestečko, zamerané predovšetkým na spracovanie dreva. Vyplýva to zo skutočnosti, že blízke okolie je bohaté na dostatok lesov, rozprestierajúcich sa v okolitých horách. To už samo o sebe znamená v zimnom období dostatok snehu a zaujímavé zjazdovky.

Samotné mesto má dobrú geografickú polohu, v jeho blízkosti leží diaľnica a na slabé zimy sa v Liptovskom Hrádku môžu sťažovať len málokedy. Cez mesto preteká divoká horská rieka Belá, ktorá je hlavne na jar mimoriadne rozvodnená. To do jej vôd láka množstvo vyznávačov raftingu zo Slovenska, ale aj okolitých štátov. A práve v blízkosti tejto rieky leží aj mestská časť Liptovského Hrádku Dovalovo.

Ide o malú liptovskú obec, ktorá má čo ponúknuť v zime lyžiarom a bežcom na lyžiach. Nachádza sa v nej malé lyžiarske stredisko, ktoré napriek neveľkej rozlohe ponúka špičkovú kvalitu a služby, ktoré sa nenachádzajú ani v mnohých väčších lyžiarskych strediskách. Hlavný svah strediska je viditeľný už z veľkej vzdialenosti, takže ho určite neprehliadnete.

Čo konkrétne stredisko ponúka? Nájdete tu dvojicu zjazdoviek. Sú vhodné nielen pre rodinnú lyžovačku, ale aj pre náročnejších lyžiarov. Celková dĺžka oboch zjazdoviek je 900 metrov. Jedna z nich má 400 metrov a druhá 500 metrov. Nie je to síce mnoho, na druhej strane však ide o ideálnu dĺžku trate na zjazd bez nutnosti prestávky. Zlyžujete dolu svahom a vlekom sa vydáte opäť na ďalšiu jazdu.

Vleky tu máte k dispozícii hneď dva. Vzhľadom na to, že stredisko nie je príliš navštevované bohato postačujú. Navyše sa v Dovalove nestretnete s preplnenými zjazdovkami, budete tak skutočnými kráľmi tunajších tratí. Perfektne upravená zjazdovka je samozrejmosťou strediska.

Aj tak malé lyžiarske stredisko chce vyjsť svojim klientom v ústrety a ponúka možnosť večerného lyžovania. Osvetlená je 400 metrov dlhá trať a určite si na nej užijete poriadnu dávku zábavy. Okrem toho je súčasťou areálu bufet, ponúkajúci mnohé chutné dobroty. Sťažovať sa nemôžu ani bežci na lyžiach, pripravená je tu pre nich 10 km dlhá bežecká trať.

Mestská časť Dovalovo disponuje dostatkom možností ubytovania na privátoch či v chatách. Ďalšie ubytovacie kapacity máte na výber v ostatných blízkych častiach mesta Liptovský Hrádok. Nájdete v nich predovšetkým penzióny a štýlové hotely. Záleží už len na tom, aký máte vyčlenený rozpočet a aký štandard ubytovania požadujete. V blízkosti lyžiarskeho strediska Dovalovo s ubytovaním problém mať nebudete.

... zobraziť viac

Romantická chalupa pod Tatrami

0,1 km od Ski Dovalovo, Liptovský Hrádok, v obci / v meste, v...
Romantická drevenica s krbom

Penzión Pod Kriváňom

0,1 km od Ski Dovalovo, Dovalovo, v obci / v meste
Deti do 6 r. zadarmo

Chata Humno pod Kaplnkou

0,5 km od Ski Dovalovo, Dovalovo, na okraji obce / mesta
Krásna vynovená chata je tu pre Vás!

Chata Laurinka

1,4 km od Ski Dovalovo, Liptovský Hrádok, na okraji obce / me...
Útulná nová chata s krbom, na Liptove

Motel Hôrky

1,6 km od Ski Dovalovo, Vavrišovo, mimo obce / mesta
ZĽAVA DO 30% + polpenzia v cene pobytu

Chata Baška

2,1 km od Ski Dovalovo, Liptovská Porúbka, na okraji obce / m...
Veľkonočný pobyt len 10 EUR/os./noc!

Chata Alpine

2,1 km od Ski Dovalovo, Vavrišovo, na okraji obce / mesta, pr...
Priestranná chata za super cenu!

Autocamping Vavrišovo - Horný kemp

2,3 km od Ski Dovalovo, Vavrišovo, mimo obce / mesta, pri les...
Kempovanie v prekrásnej prírode Liptova

Urbársky dom

2,7 km od Ski Dovalovo, Vavrišovo, v obci / v meste
Ubytovanie na úrovni jednoizbového bytu

Zrub Liptovec

3,0 km od Ski Dovalovo, Liptovská Porúbka, v obci / v meste,...
Pôsobivý zrub s vírivou vaňou a krbom