Loading

Ubytovanie Ski centrum Zuberec - Milotín

(653 objektov v okolí 25 km)
Ski centrum Zuberec - Milotín

Ski centrum Zuberec - Milotín

Zuberec

Dedinka Zuberec je jednou z najznámejších a najnavštevovanejších dedín na Orave. Ako turistické východisko na túry do Západných Tatier, Roháčov ju vyhľadávajú turisti, milovníci histórie ju navštevujú zas pre blízky skanzen. Zuberec je však aj vynikajúce miesto na lyžovanie. Nevedeli ste to? Tak si to rovno vyskúšajte.

Blízke Roháče spolu s drsnou a chladnou oravskou klímou sa starajú o dostatok snehu počas celého obdobia zimy. Vďaka hojnej snehovej nádielke je v blízkosti Zuberca hneď niekoľko lyžiarskych stredísk, jedno z nich, Zuberec – Milotín je priamo v Zuberci.

Nájdete ho len niekoľko stoviek metrov od hlavnej cesty a vyznačuje sa dobrou infraštruktúrou. Až ku svahom sa dostanete autom, pričom je tu bezplatné parkovisko. Prípadne Vás ku vleku zavezie autobus. Vďaka tomu je ski centrum Milotín dostupné pre každého.

Akí lyžiari si tu prídu na svoje? Predovšetkým stredne pokročilí, ktorým je venovaná najväčšia časť zjazdoviek. Stredisko Zuberec – Milotín je ideálne pre celé rodiny s deťmi. Skúsenejší lyžiari si prídu na svoje na červenej zjazdovke a deti, prípadne menej skúsení lyžiari zas na modrej, najľahšej zjazdovke.

V lyžiarskom stredisku nájdete 5 vlekov, ktoré obsluhujú tamojšie zjazdovky. Ten najdlhší má takmer 1300 metrov a jazda po zjazdovke je vďaka jej dĺžke zážitkom aj pre náročných. Zaujímavosťou je, že paralelne vedľa seba idú rovno 2 takéto vleky. Nemusíte sa báť dlhých radov, budete oveľa viac lyžovať ako čakať.

Stredisko má lyžiarsku škôlku, ktorá je vďaka kvalifikovaným inštruktorom vyhľadávaná široko ďaleko. Aj keď je na Milotíne vždy dostatok snehu, pre istotu je celé stredisko umelo zasnežované. Rovnako je vybavené systémom umelého osvetlenia. Okúsite tak čaro večernej lyžovačky priamo po vrcholmi Roháčov.

Sú Vám zjazdovky Milotína prikrátke? V tom prípade si zložte lyže a vyberte sa do blízkeho strediska Zuberec – Janovky. Ide o partnerské stredisko, s ktorým vytvára Milotín zaujímavý lyžiarsky areál. Výhodou je, že skipas Vám automaticky platí v oboch strediskách.

Orava ponúka veľa prírodných krás, môžete ich spoznať vďaka početným trasám pre bežecké lyžovanie. Pokiaľ už budete mať športu dosť, dobre padne relax. Priam kráľovský oddych si môžete dopriať v termálnom Meander parku v Oraviciach.

Zuberec je jedno z najnavštevovanejších turistických centier Oravy vôbec. Z toho vyplýva množstvo ubytovacích zariadení. Drevené domčeky ako spred sto rokov, moderné penzióny či apartmány len pár desiatok metrov od zjazdoviek. Taký komfort Vám zaručí práve lyžiarske stredisko Zuberec – Milotín

... zobraziť viac

Penzión Urban

0,0 km od Ski centrum Zuberec - Milotín, Zuberec, v obci / v...
Rodinné prostredie a domáca strava

Apartmány Kurcin

0,1 km od Ski centrum Zuberec - Milotín, Zuberec, v obci / v...
Lyžiarske vleky len 200 - 300 metrov!

Apartmány Majerčák v blízkosti lyžiarskeho strediska

0,1 km od Ski centrum Zuberec - Milotín, Zuberec, v obci / v meste
Ubytovanie v podhorskej obci Zuberec

Drevenička pri vleku

0,1 km od Ski centrum Zuberec - Milotín, Zuberec, na okraji o...
Drevenička v úžasnom prostredí Zuberca

Ubytovanie Urbanová

0,1 km od Ski centrum Zuberec - Milotín, Zuberec, v obci / v...
Vzdialenosť od lyžiarskych stredísk 200m

Drevenica Zuberec

0,1 km od Ski centrum Zuberec - Milotín, Zuberec, mimo obce...
Pôvodná zuberecká drevenica

Ubytovanie u Nás

0,2 km od Ski centrum Zuberec - Milotín, Zuberec, v obci / v...
Tradičná drevenica i chata

Chalupa Dodo

0,2 km od Ski centrum Zuberec - Milotín, Zuberec, v rekreačnej oblasti, pri lese...
Deti do 3 rokov zadarmo nad 7 osôb

Karolína

0,2 km od Ski centrum Zuberec - Milotín, Zuberec, v obci / v...
Vhodný pre rodiny i skupinky turistov

Rekreačný dom Jandura

0,2 km od Ski centrum Zuberec - Milotín, Zuberec, v obci / v...
Samostatný rekreačný domček