Loading

Ubytovanie Ski centrum Mýto

(344 objektov v okolí 25 km)
Ski centrum Mýto

Ski centrum Mýto

Mýto pod Ďumbierom

Nízke Tatry a ich blízke okolie ponúkajú množstvo možností kam sa vybrať na lyže. Jedna z nich sa nachádza na južnej strane Národného parku Nízke Tatry v krásnom prostredí hlbokých lesov a Horehronia.

Vitajte v Mýte pod Ďumbierom, obci pomenovanej po jednom z našich najznámejších vrcholov vôbec. Nájdete ju priamo pri hlavnom cestnom ťahu medzi Liptovom Horehroním, Liptovským Hrádkom Breznom.

Svahy lyžiarskeho strediska sú dobre viditeľné už od hlavnej cesty. Nie je potrebné veľa na to, aby ste si ich užili. Stačí odstaviť auto na bezplatnom parkovisku priamo pri vlekoch, obuť na nohy lyžiarky, nahodiť lyže a vyraziť si vychutnávať všetky zjazdovky. Tie sa rozprestierajú v nadmorskej výške 598 až 898 metrov nad morom.

Celkovo je stredisko zamerané na stredne náročných lyžiarov a úplných začiatočníkov. Nováčikovia na lyžiach sa môžu tešiť na dvojicu modrých zjazdoviek, na ktorých sa nemusia obávať svojich prvých metrov na snehu. Väčšia časť strediska je však zameraná stredne náročným lyžiarom prípadne rodinám alebo tým, ktorí si chcú vychutnať pohodovú lyžovačku.

Dĺžka zjazdoviek je približne 5 kilometrov a o sneh sa nemusíte báť. Stredisko Mýto sa nachádza v oblasti bohatej na sneh a aby to nebolo málo, je vybavené moderným systémom umelého zasnežovania.

Mýte pod Ďumbierom nájdete 5 vlekov a jednu sedačkovú lanovku. Celková kapacita lyžiarskeho strediska je až 3600 lyžiarov za hodinu, čo je dostatočná hodnota na komfortnú lyžovačku.

Mýto pod Ďumbierom je lyžiarske stredisko ako stvorené pre rodinky s deťmi, ktoré už majú čosi nalyžované. Má skvelé snehové podmienky, zaujímavé zjazdovky a navyše mnoho možností výletov do okolia. Môžete si vyraziť na Čertovicu, kde budete priamo na hrebeni Nízkych Tatier. Odtiaľ sa môžete vybrať napríklad aj na taký Ďumbier, prípadne na výlet do jaskyne Mŕtvych netopierov. V letných mesiacoch je lákavou možnosťou skúsiť si na vlastnej koži golf. Zaujímavý šport, ktorého čaro mnoho ľudí ešte neokúsilo.

Lyžiarske stredisko Mýto ponúka taktiež širokú paletu doplnkových služieb ako bufety, reštauráciu, požičovňu lyžiarskeho vybavenia, lyžiarsku školu. Proste všetko, čo k dokonalej lyžovačke potrebujete.

Mýto pod Ďumbierom je turistickým centrom celoročne, nie len v zime ale aj v lete. Vďaka tomu ponúka množstvo ubytovacích zariadení najrôznejších kategórií. Nachádzajú sa tu útulné chaty a príjemné horské penzióny. Lacné ubytovanie ponúkajú apartmány, privátychalupy priamo v obci. Nie je nič jednoduchšie, len si vybrať to ubytovanie, ktoré Vám bude vyhovovať najviac.

... zobraziť viac

Chata Anka

0,1 km od Ski centrum Mýto, Mýto pod Ďumbierom, na okraji obc...
len 50m od zjazdovky

Chata Lucka

0,1 km od Ski centrum Mýto, Mýto pod Ďumbierom, mimo obce / m...
Krásna rodinná chata pod Chopkom

Chata Katka

0,1 km od Ski centrum Mýto, Mýto pod Ďumbierom, mimo obce / m...
Krásna rodinná chata pod Chopkom

Chata LEA - oproti vleku

0,1 km od Ski centrum Mýto, Mýto pod Ďumbierom, na samote, pr...
Krásna rodinná chata priamo oproti vleku

Chata Dolinka

0,4 km od Ski centrum Mýto, Mýto pod Ďumbierom, na okraji obc...
Rodinná dovolenka v prekrásnom prostredí

Chata Hrubý

0,4 km od Ski centrum Mýto, Mýto pod Ďumbierom, na okraji obc...
Chata situovaná len 200 m od vleku!

Penzión ROJAS

0,5 km od Ski centrum Mýto, Mýto pod Ďumbierom, na okraji obc...
Ubytovanie priamo pri SKI centre

Wellness Chata Zinka

0,6 km od Ski centrum Mýto, Mýto pod Ďumbierom, na okraji obc...
Vianoce voľné, wellness, spoločenská

Penzión v stráni/Domček v stráni

0,6 km od Ski centrum Mýto, Mýto pod Ďumbierom, v obci / v me...
Aktívny relax v príjemnom prostredí

Chaty Ďumbierky

0,6 km od Ski centrum Mýto, Mýto pod Ďumbierom, na okraji obc...
Štýlové chaty s maximálnym súkromím