Loading

Ubytovanie Ski centrum Medvedica - Malachov

(133 objektov v okolí 25 km)
Ski centrum Medvedica - Malachov

Ski centrum Medvedica - Malachov

Malachov

Stredné Slovensko je pre milovníkov prírody mimoriadne obľúbené. Nenájdete tu tie najznámejšie vrchy, ani tie najvyššie pohoria. Je tu však niečo iné. Nepoznaná oáza spleti turistických chodníkov, ktoré Vás zavedú na neznáme a nepoznané, no o to krajšie miesta. Pokiaľ patríte k ľuďom, ktorým nejde o to byť na známom mieste, ale skôr v pokojnom a neporušenom prostredí, je srdce našej krajiny určené práve Vám. To platí aj o zimnej lyžovačke.

Banská Bystrica je jedným z našich najznámejších a najväčších miest. Zaujímavá je jeho poloha v strede krajiny a pozoruhodné je aj svojim prostredím a všadeprítomnými horami. Len 4 km od mesta leží dedinka Malachov, v ktorej nájdete lyžiarske stredisko Medvedica. Navštevujú ho nie len turisti ale veľmi obľúbené je aj u domácich obyvateľov. Veď čo je po práci lepšie ako pár hodín strávených na svahu?

Prednosťou lyžiarskeho strediska Medvedica Malachov je jeho vynikajúca dopravná dostupnosť. Z Banskej Bystrice je to len pár minút bez ohľadu na to, či idete autom alebo pravidelnou linkou mestskej hromadnej dopravy.

Do strediska sme sa už dostali, čo nás tu ale čaká? K dispozícii sú tu predovšetkým zjazdovky určené pre rodiny a dokonalú rodinnú lyžovačku. To neznamená, že si na nich neužijete no rozhodne nečakajte žiadne extrémne strmé trate.

Nájdete tu štvoricu vlekov, ktoré stíhajú obsluhovať takmer 2000 lyžiarov za hodinu. Najdlhší vlek meria 726 metrov a obsluhuje najdlhšiu zjazdovku v celom stredisku. Trate sú značené predovšetkým červenou farbou, ktorá je ako stvorená pre stredne pokročilých lyžiarov. Na svahoch Medvedice sa však určite naučia lyžovať aj začiatočníci. Zárukou im budú kvalifikovaní inštruktori z lyžiarskej školy.

Kremnické vrchy, v ktorých sa lyžiarske stredisko Medvedica Malachov nachádza, sú známe bohatou nádielkou snehu. Ak by ho bolo náhodou počas zimy málo, nemusíte mať obavy. Celý areál disponuje moderným systémom umelého zasnežovania.

Tou najlepšou doplnkovou službou v stredisku je bezpochyby možnosť večerného lyžovania. Každý jeden deň je vo večerných hodinách k dispozícií najdlhšia zjazdovka, ktorej dĺžka je až 1000 m. Domáci si zalyžujú po práci, Vy ako turista môžete dohnať to, čo ste cez deň na svahu zameškali. Okrem toho ponúka lyžiarske stredisko aj požičovňu lyží či bufet s mnohými špecialitami, kvôli ktorým sa Vám už ani nebude chcieť vrátiť na svah.

Malachov je typickým prímestským rekreačným strediskom. Preto tu nájdete ubytovanie predovšetkým na privátoch alebo v chatách. Ak hľadáte skôr penziónyhotely, môžete sa ubytovať aj v blízkej Banskej Bystrici, ktorá žije bohatým mestským životom. Rozhodne sa tu nebudete nudiť, rovnako ako ani na svahoch Medvedice.

... zobraziť viac

Chata Masarik

0,1 km od Ski centrum Medvedica - Malachov, Malachov, na okra...
Útulná chata v lese so saunou!

Zrub Malachov

0,2 km od Ski centrum Medvedica - Malachov, Malachov, v rekre...
Vhodné pre rodiny s deťmi,detské ihrisko

Zrub Malachov

1,0 km od Ski centrum Medvedica - Malachov, Malachov, v rekre...
Zrubový dom s kúpacou kaďou, trampolínou

Chata na Králikoch

3,7 km od Ski centrum Medvedica - Malachov, Králiky, mimo obc...
Príjemná chata v pokojnom prostredí lesa

Apartmánový dom Králiky

3,8 km od Ski centrum Medvedica - Malachov, Králiky, v obci...
Ubytovanie pre dvojice, trojice, rodiny

Chata Zuzanka

3,8 km od Ski centrum Medvedica - Malachov, Králiky, na okraj...
Chata na okraji lesa, v tichom prostredí

Chata Borinka

4,3 km od Ski centrum Medvedica - Malachov, Králiky, v rekrea...
V krásnom a tichom lesnom prostredí

Apartmán Amália

4,5 km od Ski centrum Medvedica - Malachov, Banská Bystrica,...
Tiché prostredie a do centra 30 " peši

Penzión Horec

4,7 km od Ski centrum Medvedica - Malachov, Králiky, mimo obc...
Priamo na svahu zjazdovky, so saunou...

APARTMÁN***BYSTRICA

5,1 km od Ski centrum Medvedica - Malachov, Banská Bystrica,...
BANSKÁ BYSTRICA v pohodlí apartmánu !