Loading

Ubytovanie Nová Lopušná Dolina - SKITATRY

(439 objektov v okolí 25 km)
Nová Lopušná Dolina - SKITATRY

Nová Lopušná Dolina - SKITATRY

Svit

Túžili ste vždy po lyžovačke s výhľadom na majestátne Vysoké Tatry a nevedeli ste kam ísť? Tento rébus sme vyriešili za Vás. Zavítajte do lyžiarskeho strediska Nová Lopušná dolina pri Svite.

Lopušnú dolinu nájdete len 2 km od mesta Svit. To leží hneď v susedstve známejšieho Popradu. Do Lopušnej doliny vedie pohodlná asfaltová cesta. Najskôr miniete prvé lyžiarske stredisko s názvom SkiChem. Budete pokračovať ešte ďalej, až dorazíte do Novej Lopušnej doliny SKITATRY.

Stretnúť sa môžete s viacerými názvami. Nová Lopušná dolina, SKITATRY, Ski Tatrasvit. Vždy sa však myslí jedno a to isté lyžiarske stredisko, kde na Vás čaká dokonalá lyžovačka.

Čaká Vás tu jeden vlek a jedna zjazdovka. Nedajte sa však odradiť, na svahu sa budete zaručene baviť. Spodná stanica vleku je v nadmorskej výške 784 metrov nad morom, vrchná 1024 metrov nad morom. Odtiaľ je prekrásny výhľad na celé Vysoké Tatry a ani sa Vám nebude chcieť zlyžovať do údolia.

Celková dĺžka zjazdovky je približne 1 km. Je určená skôr pokročilým lyžiarom. Jej vrchná časť je značená čiernou farbou. To znamená najstrmší sklon a výzvu aj pre tých najlepších lyžiarov. Spodná časť je značená červenou farbou a je strednej náročnosti. Na nej si na svoje príde široké spektrum lyžiarov. Výhodou vleku je, že sa z neho môžete počas jazdy odpojiť a vyhnete sa tak najnáročnejšej, čiernej časti na vrchu. Pre začiatočníkov je určený krátky vlek v spodnej časti strediska.

Samozrejmosťou v stredisku je systém umelého zasnežovania a príjemná reštauráciabufetom v spodnej časti strediska. Čerešničkou na torte je aj možnosť nočnej lyžovačky pod umelým osvetlením. Máte sa skutočne na čo tešiť, ide o jeden z najkvalitnejších svahov v širokom okolí, ktorý túto možnosť ponúka.

Nájdete tu taktiež lyžiarsku školupožičovňu a úschovňu lyžiarskeho výstroja. Lyžiarske stredisko Nová Lopušná dolina je tak ideálnym miestom so zabezpečenými výbornými podmienkami pre trávenie Vašej zimnej dovolenky.

Pokiaľ by ste mali záujem skúsiť aj iné svahy na okolí, len o niekoľko metrov ďalej je už spomínaný SkiChem. Dobrým tipom je rovnako blízka Lučivná. Ide o menšie lyžiarske strediská s dobrými cenami. A nemôžeme vynechať nespomenúť ani samotné Vysoké Tatry. Lyžiarske strediská sú na Štrbskom Plese či v Tatranskej Lomnici. Ide o moderné a veľké lyžiarske areály.

Nová Lopušná dolina je obľúbeným miestom mnohých lyžiarov z blízkeho aj vzdialeného okolia. Priamo pri svahoch nájdete chaty, ktoré poskytujú príjemné a lacné ubytovanie. Aj blízke mesto Svit ponúkne lyžiarom množstvo ubytovacích kapacít. Je tu mnoho apartmánov, privátov, penziónov či hotelov všetkých kategórií. Prvotriedna lyžovačka nemusí byť drahá a ani za ňou nemusíte ďaleko cestovať. Zažite ju v Novej Lopušnej doline.

... zobraziť viac

Chata 1057 Lopušná dolina

1,1 km od Nová Lopušná Dolina - SKITATRY, Lučivná, v rekreačn...
Chata v lyžiarskom stredisku, pri lese

Chata Lopušná dolina

1,3 km od Nová Lopušná Dolina - SKITATRY, Svit, na samote, v lese
Chata lopusna dolina

Penzión Kamélia

1,8 km od Nová Lopušná Dolina - SKITATRY, Lučivná, v obci / v...
Pekný penzión s bezkonkurečnou polohou

Ubytovanie MARSIM

1,9 km od Nová Lopušná Dolina - SKITATRY, Lučivná, v obci / v...
Zľava Snowpark Lučivná 20%, AquaCity 15%

Zrub Lilian

2,0 km od Nová Lopušná Dolina - SKITATRY, Lučivná, na okraji...
Krásny drevený zrub na okraji obce

Ubytovanie M&M

2,0 km od Nová Lopušná Dolina - SKITATRY, Lučivná, v obci / v...
Samostatný domček vhodný pre rodiny

Ubytovanie Zlatá Antilopa

2,3 km od Nová Lopušná Dolina - SKITATRY, Lučivná, na okraji...
Komfortné ubytovanie so saunou

Apartmán Lučivná - Vysoké Tatry

2,3 km od Nová Lopušná Dolina - SKITATRY, Lučivná, v obci / v...
Zľava Snowpark Lučivná 20%, AquaCity 15%

Chalupa Batizovce

2,8 km od Nová Lopušná Dolina - SKITATRY, Batizovce, v obci...
Štýlová priestranná chalupa s krbom!

Penzión Daria Batizovce

2,8 km od Nová Lopušná Dolina - SKITATRY, Batizovce, na okraj...
Tichý rodinný penzión pod Tatrami