Loading

Ubytovanie Lyžiarske stredisko Kavečany

(25 objektov v okolí 25 km)
Lyžiarske stredisko Kavečany

Lyžiarske stredisko Kavečany

Košice - Kavečany

Zima je pre veľkú časť ľudí tým najobľúbenejším obdobím v roku. Haldy snehu, navôkol krásna zasnežená príroda a množstvo možností športového vyžitia. Vytiahnite svoje lyže, oprášte snowboardy a vydajte sa k metropole východu, do Kavečian, mestskej časti Košíc.

Kavečany možno z počutia poznáte. Niet divu, nachádza sa tu totiž jedna z najväčších a najznámejších ZOO na Slovenku. Je to azda najväčšia atrakcia Kavečian a určite by ste jej návštevu mali zaradiť do svojho programu. Radosť budú mať predovšetkým deti, no pohľad na exotické zvieratá je zaujímavý aj pre dospelých.

Predstavme si však samotné lyžiarske stredisko. Nachádza sa niekoľko kilometrov severne od Košíc. Lyžiarske stredisko Kavečany je súčasťou športovo rekreačného areálu, ktorý má návštevníkom čo ponúknuť počas celého roka. Nájdete tu až 9 vlekov a vždy upravené trate. Stredisko Kavečany sa nenachádza vo veľkých nadmorských výškach, vrchol zjazdoviek má len 558 metrov nad morom, no napriek tomu ponúka dostatok snehu. Je to predovšetkým zásluhou moderného systému umelého zasnežovania.

Stredisko ponúka viac ako 3 km zjazdoviek určených pre všetkých lyžiarov. Nájdete tu 4 ľahké a 3 stredne ťažké zjazdovky. Ide o ideálne miesto pre začínajúcich lyžiarov. Tým bude k dispozícií lyžiarska škola s kvalifikovanými inštruktormi. V okolí máte taktiež k dispozícii dostatok trás pre bežecké lyžovanie. Zážitkom, ktorý stojí za to, je určite aj večerná lyžovačka v prekrásnom prostredí.

Z ostatných doplnkových služieb tu nechýba bufet, reštaurácia či požičovňa lyží. Cez deň budete lyžovať, večer sa môžete zas zabaviť na diskotéke. O spoločnosť nebudete mať núdzu, kapacita strediska je totiž viac ako 7000 lyžiarov za hodinu.

Lyžiarske stredisko Kavečany je ako sme už uviedli súčasťou veľkého relaxačného areálu. V blízkosti jeho vstupu je okrem zoologickej záhrady v letných mesiacoch k dispozícií adrenalínová horská dráha. Tá je niečo pre naozajstných milovníkov adrenalínu. Je dlhá až 800 metrov a môžete na nej dosiahnuť rýchlosť 60 km/h. Najmenších určite zaujme aj neďaleká Košická detská historická železnička. V lone nepoškvrnenej prírody Vás a Vaše ratolesti odvezie štýlová parná lokomotíva. Tento zážitok si budú veľmi dlho pamätať hlavne tí najmenší.

Po lyžovačke v lyžiarskom stredisku Kavečany si môžete oddýchnuť a načerpať nových síl pri prehliadke krásneho historického centra Košíc. Dominantami námestia sú bezpochyby Dóm sv. Alžbety a budova Štátneho divadla. V blízkosti stojí aj známa spievajúca fontána. Okrem týchto zaujímavostí niekoho možno zaujme miestna botanická záhrada, prípadne hvezdáreň.

Kavečany Vás radi privítajú a poskytnú prvotriedne ubytovanie. Lyžiari si môžu vybrať ubytovanie v tesnej blízkosti miestnych zjazdoviek. Nachádza sa tu viacero penziónov, apartmánov a privátov, kde strávite nezabudnuteľné chvíle s blízkymi. Prípadne si vyberiete turistickú ubytovňu, rozhodnutie je len na Vás. 

... zobraziť viac

Penzión Zlatý Jeleň

3,5 km od Lyžiarske stredisko Kavečany, Košice - Sever - Koši...
Wellness penzión a súkromie lesa :)

Penzión ROZÁLIA

5,4 km od Lyžiarske stredisko Kavečany, Košice - Sever, v obc...
Izby s vlastnou kupelňou, TV a WiFi

Ubytovanie TOMÁŠ

5,8 km od Lyžiarske stredisko Kavečany, Košice - Sever, v obc...
Lacné ubytovanie s plným komfortom

Boutique Hotel MARATON

6,4 km od Lyžiarske stredisko Kavečany, Košice, v obci / v meste, v centre mesta
Elegantný a štýlový hotel v centre

MEI Hostel

6,6 km od Lyžiarske stredisko Kavečany, Košice - Západ, v obc...
Komfortné ubytovanie za výhodné ceny!

Penzión nad Bankou

6,8 km od Lyžiarske stredisko Kavečany, Košice - Staré Mesto,...
V centre Košíc so súkromným parkoviskom

Apartmán Mäsiarska 39

6,8 km od Lyžiarske stredisko Kavečany, Košice, v obci / v me...
Apartmán priamo v centre mesta

Family’s Apartments next to the park

6,9 km od Lyžiarske stredisko Kavečany, Košice, v obci / v meste, v centre mesta
Luxusný apartmán v centre mesta (600 m)

Apartmán Moyzesova

7,2 km od Lyžiarske stredisko Kavečany, Košice - Staré Mesto,...
V centre Košíc od 49 EUR apt/noc/2 osoby

Ubytovňa Mestský Park 13

7,2 km od Lyžiarske stredisko Kavečany, Košice - Staré Mesto,...
Lacné ubytovanie v centre Košíc!
1 - 25 / 25