Loading

Ubytovanie Lyžiarske stredisko Podbreziny

(739 objektov v okolí 25 km)
Lyžiarske stredisko Podbreziny

Lyžiarske stredisko Podbreziny

Liptovský Mikuláš

Liptov pozná každý. Je to kraj s bohatými tradíciami a mimoriadnym prírodným bohatstvom. Oprávnene priťahuje každoročne davy turistov, ktoré podľahnú jeho kráse. Srdcom celého Liptova je mesto Liptovský Mikuláš. To má niekoľko mestských častí a jednou z nich sú Podbreziny.

Ide o najväčšie sídlisko v celom Liptovskom Mikuláši. Nachádza sa na jeho východnom okraji. Pokiaľ cestujete vlakom, určite ste si všimli nezameniteľnú siluetu panelových domov, týčiacich sa pred vrcholmi Západných Tatier. V Podbrezinách nájdete všetko, čo potrebujete. Budete si mať kde nakúpiť, je tu dobré dopravné spojenie a ako príjemný bonus budete mať výhľad na Západné Tatry počas celej dovolenky.

Vybrať sa na dovolenku práve do tejto mestskej časti Liptovského Mikuláša má jednu veľkú výhodu a to predovšetkým počas zimy. Len pár metrov od sídliska sa rozprestiera miestne lyžiarske stredisko s rovnomenným názvom Podbreziny. Nájdete tu jeden vlek a zjazdovku, ktorá vyhovie širokému spektru lyžiarov. Je červenej farby, to znamená strednú náročnosť trate. Dĺžka zjazdovky je 700 metrov a môžete počítať s perfektne upraveným svahom. Napriek malej rozlohe strediska tu nájdete aj systém umelého zasnežovania, ktorý sa postará o snehovú nádielku aj v nepriaznivom počasí. Samozrejmosťou je lyžiarska škola, bufet či reštaurácia. Lyžiarske stredisko Podbreziny ponúka príjemný bonus navyše. Je ním umelé osvetlenie, vďaka ktorému si vychutnáte jedinečnosť večernej lyžovačky.

Pokiaľ by sa Vám svah v Podbrezinách zdal príliš malý, v okolí máte mnoho ďalších alternatív. Závažná Poruba, Žiar, Pavčina Lehota alebo Liptovský Ján ponúkajú taktiež menšie lyžiarske strediská s rodinnou atmosférou. Z Liptovského Mikuláša je to však len niekoľko minút jazdy autom do najväčšieho lyžiarskeho komplexu na Slovensku, do Jasnej. Stačí si vybrať, moderné stredisko alebo jedno z rodinných stredísk. Okolie Podbrezín ponúka oboje.

Liptov oplýva mnohými ďalšími zaujímavosťami. Turisti môžu stráviť dlhé hodiny na potulkách Západnými Tatrami. Milovníci relaxu v termálnej vode zas zavítajú do neďalekej Tatralandie. Rodiny s deťmi sa vyberú ku Liptovskej Mare. Dá sa v nej kúpať, len tak ležať a oddychovať na brehu, prípadne si vychutnávať vyhliadkovú plavbu loďou. Kúsok od samotnej priehrady sa nachádza archeologická lokalita Havránok, ktorú navštívia nadšenci histórie. V prípade, že milujete adrenalín, vydáte sa do Pavčinej Lehoty, preslávenej svojou bobovou dráhou. Nesmieme zabudnúť ani na Demänovskú dolinu. Nachádza sa v nej systém Demänovských jaskýň, ktoré patria k tým najnavštevovanejším na Slovensku. Pokiaľ sa chcete pozrieť na celú krásu Liptova z nadhľadu, potom sa vyberte až na vrchol Chopku. Prípadne sa na neho môžete vyviezť modernou lanovkou. Tí akčnejší využijú možnosť paraglidingu a z vrcholu zostúpia na padáku. Liptov je krajom tisícich tvárí a je len na Vás, aby ste ich všetky spoznali.

Mestská časť Podbreziny ponúka predovšetkým jednoduché ubytovanie na súkromí, v privátoch. Tie sú rôznej kvality aj ceny, stačí si vybrať ten správny. Blízke okolie ponúka taktiež množstvo penziónov či chát na prenájom, v ktorých sa budete cítiť ako doma.

... zobraziť viac

Penzión FAKO

0,8 km od Lyžiarske stredisko Podbreziny, Liptovský Mikuláš -...
Skvelá cena, tenisové kurty, bazén...

Privát Kubík 473

1,1 km od Lyžiarske stredisko Podbreziny, Liptovský Mikuláš -...
Ubytujte sa v srdci Liptova

Apartmán Závažná Poruba

2,2 km od Lyžiarske stredisko Podbreziny, Závažná Poruba, v obci / v meste, pri potoku
Apartmán pre dvoch blízko lyž. strediska

Penzión Pekná Vyhliadka

2,3 km od Lyžiarske stredisko Podbreziny, Závažná Poruba, na...
Pohodlné ubytovanie v centre Liptova

Privát Tanka

2,3 km od Lyžiarske stredisko Podbreziny, Závažná Poruba, v o...
Privát blízko lyžiarskeho vleku

Privát KAMILKA

2,3 km od Lyžiarske stredisko Podbreziny, Závažná Poruba, na...
Zľavy- skipasy so zľavou

Apartmán Janka

2,4 km od Lyžiarske stredisko Podbreziny, Závažná Poruba, v o...
Romantické ubytovanie na Liptove!

Chalupa Liptovský Mikuláš

2,4 km od Lyžiarske stredisko Podbreziny, Liptovský Mikuláš,...
V tichej časti mesta s krásnou záhradou

Privát Marika

2,5 km od Lyžiarske stredisko Podbreziny, Závažná Poruba, na...
Pekné prostredie, útulné ubytovanie

Záhradný dom

2,5 km od Lyžiarske stredisko Podbreziny, Závažná Poruba, v o...
V krásnom prostredí s krbom