Loading

Ubytovanie Javorovica - Jánska dolina

(627 objektov v okolí 25 km)
Javorovica - Jánska dolina

Javorovica - Jánska dolina

Liptovský Ján

Túžite po dovolenke na mieste kdesi hlboko v horách, kde by ste našli všetko, po čom túžite? Možnosti športového vyžitia, kvalitného ubytovania, dobrého jedla, dobrodružstva, relaxu a pokoja? V tom prípade navštívte Jánsku dolinu. Kúsok Liptova, ktorý Vás skutočne nadchne.

Jánska dolina je jednou z najatraktívnejších slovenských dolín a my jej návštevu rozhodne odporúčame. Jej ústie leží kúsok od mestečka Liptovský Hrádok. Na jej začiatku leží obec Liptovský Ján. Tá je už sama o sebe veľmi zaujímavá, no najväčšie lákadlá čakajú ešte o niečo ďalej, smerom k doline.

Hneď za dedinou Liptovský Ján Vám udrie do očí masív Javorovice s nadmorskou výškou 1063 metrov nad morom. Na jej severných svahoch sa rozprestiera miestne lyžiarske stredisko Javorovica - Jánska dolina. Vzhľadom na svoju orientáciu má počas celej zimy vynikajúce snehové podmienky. Ak si k tomu pripočítate dostatok zrážok a systém umelého zasnežovania, výsledkom je prvotriedna lyžovačka.

Celkovo tu nájdete vyše 2,6 km zjazdoviek, samozrejme aj bežecké trate. O to, aby ste v rade nečakali dlho sa starajú 4 vleky. Lyžiarske stredisko Javorovica - Jánska dolina je vhodné pre celú rodinu. V spodnej časti strediska sa nachádza dvojica menších vlekov určených predovšetkým začínajúcim lyžiarom. Tí určite ocenia prítomnosť kvalifikovaných lyžiarskych inštruktorov. Stredne pokročilí lyžiari strávia najviac času na 1200 metrov dlhej červenej zjazdovke. Čerešničkou na torte je takmer kilometrová čierna trať pre skúsených lyžiarov. Patrí k najstrmším zjazdovkám na Slovensku.

Samozrejmosťou v každom dobrom lyžiarskom stredisku je bufet, požičovňa lyžiarskej výstroje či servis. Nič z toho v Jánskej doline nechýba. Príjemným bonusom je večerné lyžovanie pod umelým osvetlením, ktoré je jedno z najkvalitnejších u nás. Budete si pripadať takmer ako za jasného slnečného dňa.

Jedna dolina, tisíce zážitkov. Lyžovačka v stredisku Javorovica - Jánska dolina je len jednou z atrakcií. V spomínanom blízkom Liptovskom Jáne sa nachádza termálne kúpalisko o ktorom sa nesú dobré chýry široko ďaleko. Celou dolinou vedie turistický chodník a môžete sa ňou kedykoľvek len tak prejsť. Pokiaľ ste zdatnejší turista, dostanete sa až na hrebeň Nízkych Tatier. Priamo k Chate M. R. Štefánika. A tu môžete zažiť aj pravé podzemné dobrodružstvo. Kúsok od chaty leží jaskyňa Mŕtvych netopierov, v ktorej sa môžete vydať do temného podzemia. Zabudnite na klasické prehliadkové trasy, tu sa budete plaziť, liezť a okúsite pocit ako skutoční jaskyniari. Pokiaľ by bola takáto predstava pre Vás príliš dobrodružná, niekoľko stoviek metrov od lyžiarskeho strediska Javorovica - Jánska dolina je Stanišovská jaskyňa. Jej prehliadku si vychutnajú ako deti tak tí starší.

V blízkom Liptovskom Jáne nájdete dostatok ubytovacích kapacít bez ohľadu na to, či ste vo dvojici, rodinka s deťmi, či veľká partia kamarátov. Nájdete tu prepychové penzióny, chalupypriváty za dobré ceny alebo hotelové ubytovanie. Jánska dolina žije turizmom a Vy by ste už nemali viac otáľať.

... zobraziť viac

Zrubová chata v Jánskej doline

0,3 km od Javorovica - Jánska dolina, Liptovský Ján, na samot...
Krásna zrubová chata

Chata Adavy

0,3 km od Javorovica - Jánska dolina, Liptovský Ján, v rekrea...
V tichosti lesa s maximálnym súkromím!

Zrubová chata Lumia

0,3 km od Javorovica - Jánska dolina, Liptovský Ján, v rekrea...
Welness za zvýhodnené ceny pri chate

Chata Tatiana

0,4 km od Javorovica - Jánska dolina, Liptovský Ján, v rekrea...
Blízko lyžiar. strediska a kúpaliska!

Chata Havran

0,4 km od Javorovica - Jánska dolina, Liptovský Ján, v rekrea...
Jasná - Chopok, aquapark Tatralandia

Chata Hugo

0,4 km od Javorovica - Jánska dolina, Liptovský Ján, v rekreačnej oblasti, pri lese...
Štýlové ubytovanie v doline, pri lese.

Chalúpky pred Bielym

0,4 km od Javorovica - Jánska dolina, Liptovský Ján, v rekrea...
Krásna chatka vhodná pre rodinky s deťmi

Zruby Horec

0,4 km od Javorovica - Jánska dolina, Liptovský Ján, v rekrea...
Dokonalé miesto pre Váš relax!

Chata Šafran Jánska dolina 2054

0,4 km od Javorovica - Jánska dolina, Liptovský Ján, v rekrea...
Luxusná chata, krásne prostredie!

Chata Tobias

0,4 km od Javorovica - Jánska dolina, Liptovský Ján, mimo obc...
Na okraji lesa - blízko Ski Javorovice!