Blízko novej lanovky Krupová-Kos-Chopok

Luxusný apartmán Chopok Juh je situovaný v atraktívnej časti na južnej strane lyžiarskeho strediska JASNÁ, uprostred prekrásnej prírody Národného parku Nízke Tatry. Výborná poloha apartmánu vo vzdialenosti len 700 metrov od sedačkovej lanovky Srdiečko v kombinácii s jeho zabezpečeným vysokým štandardom ubytovania, je zárukou skvelej dovolenky plnej dokonalého relaxu ale aj aktívneho oddychu v podobe nezabudnuteľnej turistiky a výbornej lyžovačky. Lyžovanie si môžu ubytovaní hostia vychutnávať už od spomínanej sedačkovej lanovky priamo pod Chopkom cez Kosodrevinu až na vrchol Chopku s prepojením na jeho severnú stranu do Demänovskej doliny v rámci celého lyžiarskeho strediska JASNÁ. Využívať môžete aj služby Golfového rezortu Grey Bear (6 km) či blízkych lyžiarskych stredísk Tále (6 km) a Mýto pod Ďumbierom (11 km).

Celoročne ponúkame našim hosťom luxusné ubytovanie v moderne zariadenom apartmáne, ktorý je prispôsobený pre pohodlné ubytovanie 4 až 6 osôb. V apartmáne sú pre hostí pripravené dve príjemné dvojlôžkové spálne s LCD televízorom a šatníkom ako aj štýlová spoločenská miestnosť s krbom, LCD televízorom a sedacou súpravou, využiteľnou po rozložení pre prespanie dvoch osôb. Spoločenská miestnosť apartmánu je zároveň prepojená s kompletne vybavenou kuchynskou časťou s jedálenským posedením a barovým pultom, v ktorej výbave nechýba keramická varná doska, elektrická rúra, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, hriankovač a toaster.

Samozrejmosťou apartmánu je bezplatné WiFi pripojenie na internet, komfortná kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatná toaleta a vlastná terasa. Pre zaistenie komfortu je ubytovaným hosťom zároveň k dispozícii úschovňa lyží. Parkovanie Vašich áut je bezproblémové priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Neakceptujeme: Domáce zvieratá