Štýlová chata len 20 m od vody

Celoročne Vám ponúkame na prenájom luxusnú chatu na Zemplínskej Šírave, nachádzajúcu sa v atraktívnej turisticko-rekreačnej oblasti Kamenec, vo vzdialenosti len 300 metrov od obľúbeného vodného sveta Thermalpark Šírava. Chata je umiestnená v samotnom centre zábavy a oddychu, v tesnej blízkosti množstva barov, diskoték, reštaurácií ako aj Motela Kamenec a Hotela Glamour s ponukou fitness, multifunkčného ihriska, sáun a masáží.

Výborná poloha chaty v bezprostrednej blízkosti vody Zemplínskej Šíravy (len 20 metrov) v kombinácii s jej nadštandardným vybavením poskytuje hosťom celoročne bohaté možnosti aktívneho oddychu aj relaxu. Na svoje si tu prídu všetci milovníci vodných športov, príjemných turistických prechádzok a cyklistických túr krásnou okolitou prírodou, ako aj relaxácie v bazénoch vodného sveta a wellness centra blízkeho Thermalparku Šírava. Vychutnať si tu môžete aj skvelú atmosféru pravidelne sa organizujúcich letných festivalov, či rôznych kultúrno-spoločenských podujatí.

Luxusná chata Kamenec je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 4 až 5 osôb. Na jej prízemí je Vám k dispozícii priestranná spoločenská miestnosť, LCD televízorom so satelitným príjmom, Hi-Fi vežou, CD/DVD prehrávačom a veľkým rohovým gaučom, využiteľným pre pohodlné prespanie jednej až dvoch osôb. Súčasťou spoločenskej miestnosti je zároveň aj jedálenská časť s posedením. Na prípravu vlastných jedál tu môžete využívať kompletne zariadenú kuchyňu, vybavenú keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, kávovarom a umývačkou riadu. Pre zaistenie komfortu hostí je prízemie chaty dovybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom s hydromasážnou parnou saunou, toaletou a automatickou práčkou.

Na poschodí chaty sú pre Vás pripravené dve príjemné 2-lôžkové spálne s vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Každá z týchto izieb je vybavená aj LCD televízorom so satelitným príjmom, pričom z oboch môžete zároveň vystúpiť na balkón s krásnym výhľadom na Zemplínsku Šíravu. Samozrejmosťou ubytovania je aj WiFi pripojenie na internet, zaistené vo všetkých priestoroch chaty. Vykurovanie objektu je riešené podlahovým kúrením.

V letnom období tu môžete využívať taktiež vonkajšie posedenie na terase s možnosťou grilovania. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri chate. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá, Fajčiarov