Ubytovanie v príjemnom prostredí

Chatová osada Lodenica a Vila Fiesta sú situované v pokojnom prostredí obce Šintava, nachádzajúcej sa v blízkosti mesta Sereď. V blízkom okolí majú hostia možnosť turistiky, cykloturistiky, rybolovu a člnkovania.

Hosťom ponúkame príjemné ubytovanie v piatich chatkách s kapacitou 4 lôžok a v novozrekonštruovanej vile Fiesta s celkovou kapacitou 15 osôb.

V chatkách majú hostia k dispozícii dve dvojlôžkové izby, plne vybavenú kuchynku s jedálenským posedením, televízor a WiFi pripojenie na internet. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa s toaletou.

Ubytovanie vo Vile Fiesta je vhodné pre väčšie skupinky hostí. Vila je zložená z dvoch samostatných častí s vlastným vchodom, ktoré je možné po dohode vzájomne prepojiť. V menšej časti sa pohodlne ubytuje 6 osôb v troch dvojlôžkových izbách. Vo väčšej časti vily je ubytovanie možné v jednej dvojlôžkovej a jednej štvorlôžkovej izbe, pričom možnosť využitia troch prísteliek majú hostia v spoločenskej miestnosti na prízemí objektu. Obe časti vily sú vybavené vlastnou plne zariadenou kuchyňou, kúpeľňou so sprchovým kútom a dvomi toaletami. Samozrejmosťou je televízor a WiFi pripojenie na internet. Po vzájomnej dohode pre ubytovaných hostí radi zabezpečíme chutné stravovanie v našej reštaurácii. Samotná vila je vhodná aj na organizáciu rodinných a firemných osláv.

V areáli chatovej osady Lodenica môžu hostia využívať viacúčelové ihrisko pre loptové hry. Pre najmenších máme pripravené detské ihrisko s preliezkami, hojdačkou a šmýkačkou. Parkovanie je zabezpečené v uzatvorenom parkovisku. Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne. Tešíme sa na Vašu návštevu.