voľný termín od 22.-25.01.2020

Ponúkame Vám desať totožných Liptovských chát. Liptovské chaty sa nachádzajú v chatovej osade umiestnenej na brehu vodnej nádrže Liptovská Mara, patriacej k obci Liptovský Trnovec, priamo v srdci prekrásneho regiónu Liptov s čarovnou prírodou a vrchmi Nízkych Tatier. V tomto príjemnom prostredí si dosýta vychutnajte Vašu ideálnu dovolenku, počas ktorej tu môžete športovať, oddychovať a skvelo sa zabávať.

Vďaka ideálnej polohe je toto miesto výbornou voľbou pre rodiny s deťmi, skupinu dobrých priateľov a milovníkov kúpania či rybárčenia. Len pár minút pešou chôdzou sa dostanete k najväčšiemu vodnému parku na Slovensku - Aquaparku Tatralandia, kde si okrem termálnej vody v bazénoch užijete aj rôzne vodné atrakcie, slanú "morskú" vodu, potápanie v bazéne s pirátskym pokladom a rybičkami, alebo si príjemne oddýchnete vo wellness centre s bohatou ponukou masáží a relaxačných procedúr. Počas Vášho pobytu Vám odporúčame navštíviť aj známe demänovské jaskyne, blízke termálne kúpaliská, pamiatky ľudovej architektúry a iné historické skvosty Liptova. Nádherná okolitá príroda Západných a Nízkych Tatier spolu s ich vrchmi poskytuje vynikajúce podmienky na turistiku, cykloturistiku a hubárčenie. V zimnom období si nezabudnite so sebou zobrať lyže a snowboardy, čakajú tu na Vás výborne upravené zjazdovky v špičkových lyžiarskych strediskách Jasná - Nízke Tatry či Ski & Bike Park Malinô Brdo pri Ružomberku (vzdialené 20 - 30 minút cesty autom od ubytovania).

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v desiatich tradičných dreveničkách, pričom každá z nich disponuje celkovou kapacitou vždy pre 8 osôb. Hosťom je tu k dispozícii priestranná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitom, rádiom a pohodlnou pohovkou. Súčasťou tejto miestnosti je aj plne zariadená kuchyňa s jedálenským posedením, vybavená elektrickým sporákom s rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou, kde si môžete pripravovať svoje obľúbené domáce jedlá. Po schodoch sa dostanete do podkrovnej časti dreveničky, ktorá disponuje dvomi 2-lôžkovými spálňami a jednou 3-lôžkovou spálňou s možnosťou doplnenia jednej prístelky. Samozrejmosťou ubytovania sú aj dve kúpeľne s toaletami, umiestnené jednotlivo na prízemí aj v podkroví drevenice. V celom objekte je možné využívanie bezplatného WiFi pripojenia na internet.

Jednotlivé chaty ponúkajú hosťom k dispozícii vonkajšie posedenie s krbom, grilom a ohniskom ako aj pieskovisko a trampolínu pre deti v oplotenej záhradke rovno pri chate. Svoje autá si môžete pohodlne zaparkovať priamo pri dreveničkách.

Veríme, že sa Vám u nás bude páčiť a domov si odnesiete nádherné spomienky na očarujúci Liptov! Tešíme sa na Vás!