Spoznávaj krásy Liptova

Ubytovanie Liptovská izba je situované v krásnom tichom prostredí podtatranskej dedinky Liptovská Kokava, ležiacej pod úpätiami vrchov Západných a Vysokých Tatier. Nádherná okolitá príroda Tatranského národného parku poskytuje našim hosťom bohaté možnosti aktívneho oddychu ako aj relaxu.

Venovať sa môžete podnikaniu príjemných turistických prechádzok, horských a cyklistických túr. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj návštevou blízkeho Múzea liptovskej dediny v Pribyline, splavovaním rieky Belá, prehliadkou krásnych demänovských jaskýň či Stanišovskej jaskyne, alebo skvelým oddychom v termálnych bazénoch kúpaliska v Liptovskom Jáne a aquaparku Tatralandia. V zimnom období sú tu vytvorené veľmi dobré podmienky pre všetkých milovníkov zimných športov, ktorí môžu využívať služby viacerých okolitých lyžiarskych stredísk (ako napr. Ski centra Kokava, Ski Podbanské, Ski Javorovica - Liptovský Ján a Jasná - Chopok).

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v samostatnom rekreačnom dome, ktorý si je možné prenajať jednotlivo po izbách alebo ako celok pre jednu skupinu hostí. Celková kapacita domu predstavuje 7 lôžok. Ubytovanie v ňom je vhodné predovšetkým pre páry, rodiny s deťmi či hostí vyhľadávajúcich pokoj a kľud.

K dispozícii sú tu pre Vás 3 samostatné izby, dve 2-lôžkové a jedna 3-lôžková. Pre zaistenie komfortu hostí je každá z týchto izieb vybavená televízorom so satelitom, možnosťou využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet ako aj vlastnou kúpeľňou s toaletou (pri 2-lôžkových izbách - sprchovací kút, pri 3-lôžkovej izbe - vaňa).

Všetci ubytovaní hostia môžu počas svojho pobytu u nás na prípravu vlastného stravovania využívať spoločnú, kompletne zariadenú kuchyňu, vybavenú elektrickým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a mikrovlnnou rúrou. Súčasťou ubytovania je zároveň priestranná spoločenská miestnosť s televízorom, ktorá je hosťom po dohode k dispozícii pre organizáciu rôznych osláv či posedení. Priestory tejto spoločenskej miestnosti zároveň slúžia na servírovanie raňajok, polpenzie prípadne plnej penzie, ktoré si u nás môžu hostia doobjednať. Dopriať si môžete aj osvieženie vo forme čapovaného pivka alebo kofoly, ktoré si môžete vychutnať vo vedľajšom pohostinstve (umiestnenom v samostatnej časti rekreačného domu).

Príjemne relaxovať a oddýchnuť si môžete aj pri vonkajšom posedení s možnosťou grilovania a opekania. Pre Vaše ratolesti sú tu pripravené hojdačky a šmýkačka, ako aj dostatočný priestor na šantenie. Pri plánovaní Vašich výletov a túr do okolia Vám radi pomôžeme. Zaistiť Vám vieme taktiež jazdu na koni, rafting či jazdu na štvorkolkách. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vás.