Zľava AQUAPARKY ♥ Drevená kúpacia kaďa♥

Užite si krásny pobyt alebo dovolenku (uvítací nápoj - čučoriedkový likér vlastnej výroby) v novej drevenici apartmánového typu SUPERIOR, ktorá sa nachádza priamo v srdci Liptova v peknom prostredí v smere na Demänovskú Dolinu. Má vynikajúcu polohu, pretože leží medzi dvoma najväčšími a najlepšími atrakciami Liptova a to lyžiarskym strediskom JASNÁ Nízke Tatry - CHOPOK (8 km) a Aquaparkom TATRALANDIA (5,8 km).

Drevenica je celoročne obývateľná a klientom poskytuje maximálne pohodlie pri zachovaní pôvodnej atmosféry typickej liptovskej drevenice. Posedenie pri praskajúcom ohni, keď je vonku hlboko pod bodom mrazu, letná grilovačka v záhrade pri drevenici, alebo kúpanie sa v drevenej kadi pod hviezdnym nebom v každom ročnom období a v zime k tomu spojené s váľaním sa v snehu určite zanechá vo Vás neopakovateľné zážitky.

Ponúkame ubytovanie v dvoch štýlove zariadených dvojpodlažných apartmánoch typu SUPERIOR, ktoré sú postavené podľa vzoru tradičných slovenských dreveníc a to z čisto prírodných materiálov. Každý z dvoch apartmánov má na poschodí 2 spálne (1x2 a 1x3), na prízemí obývaciu izbu s TV/SAT a DVD alebo USB, koženou rohovou sedačkou a liatinovou pieckou, kuchynský kútik a kúpeľňu. Samozrejmosťou je kvalitné WiFi vo všetkých priestoroch drevenice. Maximálna kapacita celej drevenice je 10 osôb. Drevenicu je možné prenajať ako celok alebo každý apartmán zvlášť.

Apartmán SUPERIOR č. 1: 1x2 a 1x3
Apartmán SUPERIOR č. 2: 1x2 a 1x3

Pekné apartmány voňajúce drevom (čisto ekologické nátery: včelí vosk a živica) sú zariadené so zmyslom pre detail a majú neodolateľnú atmosféru rodinnej pohody. Zabudnete na každodenný stres a všetky svoje starosti a určite zrelaxujete v príjemnom prostredí Nízkych Tatier a načerpáte silu do ďalších bežných dní. Sme presvedčení, že pobytom v našej chalúpke budú "očarené" aj Vaše malé ratolesti. Pre Vaše detičky máme pripravenú samostatnú detskú izbu s hračkami (detský kútik) a v letných mesiacoch v záhrade malé detské ihrisko (malé drevené autíčko, šmýkačka, drevený domček) a pre deti do 5 rokov aj malý bazéník. Drevená kúpacia kaďa je v letných mesiacoch bez ohrevu vody grátis.

Tešíme sa na Vás, s úctou rodina Mikulíková


Neakceptujeme: Domáce zvieratá