Týždňový pobyt pre dvoch len za 140 EUR!

Penzión Limbový dvor je situovaný v prekrásnom horskom prostredí pod Vysokými Tatrami, v atraktívnej časti centra malebnej obce Vrbov, ktorá je preslávená obľúbeným prírodným geotermálnym kúpaliskom s liečivou termálnou vodou. Samotný penzión predstavuje ideálny východiskový bod pre podnikanie množstva turistických výletov a vysokohorských túr krásnou okolitou prírodou Vysokých Tatier a Slovenského raja. K doplnkovým službám penziónu patrí taktiež organizovanie fakultatívnych výletov do Belianských a Vysokých Tatier ako i do Pienin a zamagurských obcí s možnosťou využitia jesenného raftingu po rieke Dunajec a jazdenia na koni, historickom koči alebo saniach. V zimnom období si tu na svoje prídu všetci milovníci skvelej lyžovačky, ktorý môžu využívať služby viacerých blízkych lyžiarskych stredísk. Všetci ubytovaní hostia majú navyše zabezpečenú možnosť využitia osobného lyžiarskeho inštruktora za skutočne bezkonkurenčnú cenu.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v príjemne zariadených 6 izbách penziónu, ktorý disponuje kapacitou pre 22 osôb. Vybrať si u nás môžete spomedzi dvoch dvojlôžkových izieb, troch trojlôžkových izieb a jednej štvorlôžkovej izby. K výbave každej izby patrí televízor so satelitným príjmom, bezplatné WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Vo všetkých izbách je taktiež zaistená možnosť flexibilného využitia vždy jednej prístelky.

V priestoroch penziónu je pre hostí pripravená priestranná spoločenská miestnosť s krbom, barovým pultom, LCD televízorom so satelitným príjmom a rôznymi spoločenskými hrami. Táto spoločenská miestnosť slúži rovnako ako jedáleň, v ktorej sú hosťom po dohode podávané raňajky formou švédskych stolov. Na prípravu vlastného stravovania je Vám tu k dispozícii taktiež jedna plne vybavená kuchyňa s plynovým sporákom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom a chladničkou s mrazničkou. Príjemne relaxovať a oddýchnuť si môžu hostia na záhradnej terase penziónu s možnosťou vonkajšieho posedenia. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.