Krásny domček pri pláži - pre 4 osoby

Prijmite naše srdečné pozvanie do Letnej unimo chatky pri Domčeku Bubo, ktorá sa nachádza pár metrov od pláže Zemplínskej šíravy, v stredisku Hôrka.

Od nás máte všetko ako na dlani. Do pár metrov sú k dispozícii reštaurácie, hippocentrum aj možnosti na korčuľovanie. Necelé 3 km od ubytovania sa zabavíte v bazénoch alebo zrelaxujete sa vo wellness centre Thermalparku Šírava. Okolie sa priam samo núka na cyklistiku, cykloturistiku, vodné športy, rybolov alebo plavbu na loďke či vodnom bicykli. Romantické prechádzky počas večerov popri pokojnej hladine sú nejedným lákadlom, prečo túto oblasť navštevuje tisíce turistov.

Ponúkame ubytovanie v Letnej unimo chatke pri Domčeku Bubo, ktorej kapacita je maximálne 4 osoby. Unimobunku tvorí chladnička, rýchlovarná kanvica, rádio a pracovný stolík. Spánok si môžete dopriať na dvoch pevných lôžkach spolu s dvomi prístelkami.

Priamo pri unimobunke sa nachádza sprchovací kút a splachovacia toaleta. Zároveň si môžete oddýchnuť aj na terase s posedením a grilom. Parkovacie miesta sú pripravené pre dve vozidlá, a to hneď pri unimobunke. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá, Fajčiarov