Výhľad na jazero

Zavolajte nám a informujte sa o našich špeciálnych cenách práve pre váš pobyt.


Chcete si na tohtoročnú dovolenku dopriať komfort s krásnym výhľadom? Ubytujte sa v LakeView Apartments v Piešťanoch a my sa postaráme o Vaše pohodlné ubytovanie.

Priamo z apartmánov budete mať výhľad na priehradné jazero Sĺňava, pozdĺž ktorého sa vinie Vážska hrádza. Tu sa môžete poprechádzať, bicyklovať, korčuľovať alebo si ísť zabehať. Výborný relax i aktívny oddych si doprajete v Kúpeľoch Piešťany a na Termálnom kúpalisku Eva. Okolie ponúka mnoho príležitostí na krátke výlety, ako napríklad výlet na historické slovanské hradisko Ducové, na zrúcaniny hradov Tematín, Čachtice a Beckov.

LakeView Apartments sa nachádzajú v 4-poschodovom bytovom dome bez výťahu. Ponúkame Vám ubytovanie s celkovou kapacitou 16 lôžok v jednom štúdiu a dvoch apartmánoch.

Jedno štvorlôžkové Štúdio s balkónovým posedením a výhľadom (LakeView Studio 29 na 2. poschodí) pozostáva z jednej miestnosti, kde je pre vás pripravená spálňová, obývacia a kuchynská časť. Nachádza sa tu manželská posteľ s rozkladacou pohovkou, televízor s optickým káblovým príjmom a kompletne zariadenou kuchynkou a jedálenským posedením. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa s vaňou, sušič vlasov a toaleta.

Dva šesťlôžkové Apartmány s balkónovým posedením a výhľadom (LakeView Apartment 30 na 2. poschodí a LakeView Apartment 33 na 3. poschodí) sú takmer identické. Každý Apartmán tvorí obývacia miestnosť s dvomi rozkladacími pohovkami (vhodné ako plnohodnotné lôžka pre 2 osoby), televízorom s optickým káblovým príjmom a jedálenským posedením. Táto miestnosť je prepojená s kompletne zariadenou kuchyňou. Súčasťou každého Apartmánu je 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a 2-lôžková spálňa s oddelenými lôžkami (možnosť dvojlôžka). Každý Apartmán disponuje vlastnou kúpeľňou s vaňou, práčkou, žehličkou, sušičom vlasov a samostatnou toaletou.

V Štúdiu a Apartmánoch vám radi pripravíme aj detskú postieľku a detskú vysokú stoličku. Vo všetkých priestoroch ubytovania je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. V prípade záujmu máte možnosť zapožičania bicyklov za poplatok. Z okna ubytovania vidíte detské ihrisko s pieskoviskom, hojdačkami, preliezkami a šmýkačkami. Vaše autá zaparkujete priamo pri bytovom dome bez poplatku, na garážovom státí za poplatok.

Najbližšie reštaurácie, zdravotné stredisko ADELI, nákupné centrum, mestské trhovisko aj nemocnica sa nachádzajú necelých 10 minút chôdze od nášho ubytovania.

Veríme, že si u nás oddýchnete a strávite príjemný čas. Už teraz sa tešíme na stretnutie s vami v LakeView Apartments.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Fajčiarov