Štýlová drevenica pod Tatrami!

V srdci Vysokých Tatier nájdete našu typickú drevenicu Lacova chatu, ktorá je situovaná v chatovej oblasti v blízkosti autocampingu obce Tatranská Štrba.

Len pár minút pešou chôdzou Vás delí od ozubnicovej železnice, ktorou sa môžete dopraviť k nádhernému Štrbskému plesu. Tatranská príroda Vás zaiste zláka z rôznych hľadísk - na svoje si prídu lyžiari, využitím služieb neďalekých lyžiarskych stredísk v Lopušnej Doline, ako aj bežkári, hubári a rekreační turisti. Deti poteší návšteva blízkej Mini Zoo s rôznymi zvieratkami. Ak máte radi adrenalín, určite sa Vám zapáči splav Dunajca. Vaše ratolesti sa tiež vyšantia v bazénoch termálnych kúpalísk vo Vrbove alebo vo Vyšných Ružbachoch či AquaCity v Poprade. Priamo v Tatranskej Štrbe máte možnosť využiť rôzne relaxačné, športové i wellness aktivity.

Našim hosťom ponúkame príjemné ubytovanie v drevenici Lacova chata, ktorá je Vám k užívaniu počas celého roka. Maximálna kapacita ubytovania je prispôsobená pre 8 osôb, a preto tu tak prežijete úžasnú dovolenku s Vašimi priateľmi, známymi či rodinou.

Na prízemí drevenice môžete využívať spoločenskú miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom a rádiom. Gazdinky a domácich kutilov zaručene poteší plne vybavená kuchyňa s keramickou varnou doskou, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. K užívaniu tiež slúži kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou ako aj jedna 2-lôžková spálňa. Na poschodí ubytovania si užijete ničím nerušený spánok v jednej 2-lôžkovej a jednej 4-lôžkovej spálni. Rovnako je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Máte radi záhradné akcie - grilovačky a opekačky? U nás si ich dokonale užijete. Opečte alebo si ugrilujte chutné špeciality alebo si uvarte kotlíkový guláš. A čo tak nerušený relax na terase, kým sa budú Vaše detičky zabávať na ihrisku s preliezkami a šmýkačkou? Športovcom je k dispozícii aj tenisový kurt. Vaše autá si pohodlne zaparkujete priamo Lacovej chate.

Zavolajte nám už dnes a rezervujete si Vašu vysnívanú dovolenku! Tešíme sa na Vás.