Takmer v centre, moderné izby, záhrada..

Penzión La Pera Bojnice sa nachádza v blízkosti centra Bojníc. Naše ubytovanie je ideálne pre skupinku priateľov a známych ako i firemné akcie, obchodné stretnutia či teambuildingy.

Mesto Bojnice je zaujímavé pre všetky vekové kategórie. Zaiste Vám počas prechádzky mestom odporúčame navštíviť Bojnický zámok alebo Zoologickú záhradu. Uvoľniť svoje telo pri oddychu či plávaní môžete v Kúpeľoch Bojnice, v bazénoch Termálneho kúpaliska Vodný svet - Bojnice aj Termálneho kúpaliska Čajka. Vaše lyže, snowboardy či bežky využijete v okolitých lyžiarskych strediskách, ako sú Ski TMG Poruba, Ski TMG Remata alebo Ski Kľačno. Po všetkých aktivitách dobre padne občerstvenie v miestnych reštauráciách či baroch.

Ubytovať sa v La Pera Bojnice môžete celoročne. Naše ubytovanie disponuje kapacitou celkovo pre 15 hostí, pričom vybrať si u nás môžete z týchto izieb:
- jednej 1-lôžkovej;
- štyroch 2-lôžkových;
- dvoch 2-lôžkových s balkónom s posedením a s možnosťou navýšenia o jednu prístelku do každej.

Každá izba je vybavená nadštandardne - televízorom so satelitným príjmom, klimatizáciou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a príslušným počtom lôžok. Niektoré izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Celý penzión je zaistený bezplatným WiFi pripojením na internet.

Na prízemí ubytovacieho zariadenia sa nachádza súkromná terasa s vonkajším posedením. Tu si môžete pripraviť špeciality na grile, záhradnom krbe alebo si oddýchnuť na záhradnej hojdačke. Chladnejšie večery si užijete v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom, biliardom a šípkami. Skupinkám je v rámci ubytovania k dispozícii bar, kompletne zariadená kuchyňa, miestnosť na uschovanie bicyklov a lyží ako i práčka so žehličkou. Parkovanie je zabezpečené na oplotenom pozemku pod dohľadom kamier. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí)