V lyžiarskom stredisku - 20 m od vlekov

Komplex zrubových domov a hlavná Koliba u Kuba sú situované v novovybudovanom horskom stredisku SKI ZÁBAVA Hruštín, vzdialenom 7 km od obce Hruštín v strede oravských vrchov na severnej strane Oravskej Magury. Ubytovanie je priamo v lyžiarskom stredisku len 20 metrov od vlekov. Kombinácia krásnej prírody, štýlového zariadenia, tradičnej architektúry, priateľského a ochotného personálu zabezpečuje záruku kvalitného odpočinku a relaxu.

Poskytujeme ubytovanie vysokého štandardu s masívnym dreveným nábytkom v drevenej kolibe a dvoch zrubových domoch priamo pri lyžiarskom vleku.

Koliba u Kuba:
Ubytovanie je zabezpečené v štyroch dvojpodlažných mezonetových izbách a dvoch samostatných dvojposteľových izbách. Mezonetové izby sú zložené z dvoch dvojlôžkových izieb, ktoré sú prepojené schodiskom, pričom jedna z izieb sa nachádza v podkroví. Všetky izby majú kúpeľňu so sprchou a toaletou, televízor a WiFi pripojenie na internet. Priamo v kolibe sú zabezpečené stravovacie služby prostredníctvom štýlových reštauračných priestorov s krbom. Ponúkame možnosť objednania polpenzie, resp. plnej penzie.

Rekreačný dom s apartmánom:
Ubytovanie je zabezpečené v dvoch dvojlôžkových izbách a samostatnom apartmáne (2x2). Samozrejmosťou je kúpelňa s toaletou, LCD televízor a WiFi na každej izbe. V apartmáne je navyše krb a kuchynský kút s posedením.

Rekreačný dom bez apartmánu:
Ubytovanie je zabezpečené v štyroch dvojlôžkových izbách vybavených LCD televízorom. Každá izba je vybavená samostatnou kúpeľňou so sprchou a toaletou.

V blízkom okolí je množstvo možností cyklistických trás. V našom stredisku máme pre Vás preto pripravenú možnosť zapožičania horských bicyklov spolu s vybavením. Osviežiť sa po túre môžete vo vonkajšom bazéne so solárnym ohrevom vody, resp. v našom mini wellness, ktorý pozostáva z fínskej sauny a vírivej vane. K dispozícii je Vám aj kryté ohnisko s grilom, pričom Vaše ratolesti viete nechať vyšantiť sa v našom detskom ihrisku, na ktoré máte výhľad priamo z altánku.