Ubytovanie priamo pod Smolenickým zámkom

Koliba pod zámkom je situovaná v nádhernom prostredí Malých Karpát, v tichej okrajovej časti malebnej obce Smolenice, priamo pod romantickým Smolenickým zámkom. Blízke okolie ubytovania poskytuje hosťom bohaté možnosti aktívneho oddychu a rekreácie. Spríjemniť Váš pobyt si môžete príjemnými nenáročnými prechádzkami krásnou prírodou malokarpatských lesov. Vydať sa môžete náučným chodníkom k hradisku Molpír, k Občasnému vodopádu, vystúpiť na Havraniu skalu, navštíviť zrúcaninu hradu Ostrý Kameň alebo jaskyňu Driny.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v 3 útulne zariadených izbách s celkovou kapacitou pre 11 osôb, umiestnených v podkroví koliby, ktorej súčasťou je zároveň štýlová reštaurácia s ponukou chutných jedál. Vybrať si u nás môžete spomedzi dvoch dvojlôžkových izieb a jednej štvorlôžkovej izby. Po dohode poskytujeme taktiež možnosť využitia jednej prístelky na každej z izieb. K výbave všetkých izieb patrí televízor, rýchlovarná kanvica, bezplatné WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Ubytovaným hosťom je k dispozícii v priestoroch ubytovania taktiež spoločná plne vybavená kuchyňa s posedením, v ktorej výbave môžete využívať elektrický sporák, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a chladničku s mrazničkou. Všetky izby je možné prenajať si jednotlivo alebo spoločne ako celú ubytovaciu časť s kuchyňou a posedením.

Príjemne oddýchnuť a zároveň pochutnať na výbornej strave si môžu hostia na prízemí koliby, kde je umiestnená príjemná reštaurácia, ktorá disponuje taktiež priestrannou letnou terasou s pohodlným posedením pre 40 hostí. V priestoroch reštaurácie (s kapacitou 30 miest) pre Vás radi zorganizujeme taktiež rôzne rodinné oslavy, firemné a spoločenské akcie. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.

UPOZORNENIE: Ubytovanie je vhodné pre turistov a rodiny s deťmi s dodržovaním nočného kľudu. Ubytovanie nie je vhodné na usporiadanie hlučných osláv.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá