Krásne prostredie a skvelá atmosféra!

Koliba Pacho sa nachádza vo Veľkej Čause blízko Prievidze a známeho turistického centra Bojnice. Areál Koliby Vám okrem výborného jedla ponúka aj štýlové moderné ubytovanie v dvoch komfortne zariadených apartmánoch Mariška (každý s kapacitou pre 2 až 4 osoby) ako aj štyroch samostatných zrubových domčekov Anička, Zuzka, Katka a Jolanka (všetky s kapacitou 6 lôžok). Vďaka nadštandardnému vybaveniu apartmánov a zrubových domčekov ako aj veľmi pekne upravenému exteriéru Koliby s detským ihriskom, si u nás na svoje prídu nie len všetky rodiny s deťmi a skupiny priateľov ale aj jednotlivé páry, vyhľadávajúce romantické prostredie, skvelú atmosféru a dokonalé súkromie.

Koliba Pacho Vám celoročne ponúka ubytovanie v 7 štýlovo zariadených zruboch, s celkovou kapacitou 44 lôžok. Jeden z nich je rozdelený na dve nezávislé štvorlôžkové apartmány (prízemný a podkrovný) a ďalších 6 zrubov predstavujú apartmánové domčeky rodinného typu, prispôsobené pre pohodlné ubytovanie vždy 6 osôb. Každý apartmán ako aj zrubový domček je vybavený TV so satelitom, WiFi pripojením na internet, klímou, vlastnou kúpeľňou s toaletou a peletovou pieckou, ktorá Vám okrem tepla počas chladných dní a nocí vytvorí aj príjemnú romantickú atmosféru. Všade je Vám rovnako k dispozícii chladnička, rýchlovarná kanvica a mikrovlnná rúra. Vo všetkých zrubových domčekoch na prízemí môžete navyše využívať príjemnú spoločenskú miestnosť, kde si oddýchnete v kruhu Vašej rodiny a priateľov.

Počas Vášho pobytu Vám radi zapožičiame aj kompletnú výbavu pre bábätká (kočiar peg perego 3 komb, prebaľovací pult, vaničku a postieľku). Ako bonus môžete využívať aj vyhrievaný bazénik drevom alebo sa zabaviť jazdou na našich štvorkolkách, ktoré Vám taktiež radi zapožičiame. V areáli ubytovania je pre Vás pripravený rovnako detský svet s nafukovacími atrakciami ako aj ohnisko.

Výborná poloha zrubových domčekov je zárukou skvelej dovolenky v každom ročnom období, či už preferujete dokonalý pokoj a relax alebo aktívny oddych v podobe výbornej turistiky a spoznávania okolitých blízkych atrakcií. Navštíviť môžete aj blízke mesto Bojnice, kde sa zabavíte prehliadkou očarujúcej ZOO a krásneho Bojnického zámku. Vynikajúco oddýchnuť si môžete aj v areáli známych bojnických kúpeľov či v termálnom kúpalisku Čajka. V zime to od nás nebudete mať ďaleko do lyžiarskeho strediska Remata, ktoré ponúka i umelé zasnežovanie.

Veríme, že si nás dokonale oddýchnete a radi nás čoskoro opäť navštívite. Tešíme sa na Vašu návštevu.