Krásne prostredie a príjemný personál

Koliba Holica sa nachádza na rozhraní dvoch krásnych regiónov: Oravy a Liptova pri horskej dedinke Huty v známej turistickej lokalite Roháče.

Ak ste sa rozhodli navštíviť našu kolibu, určite si nenechajte ujsť možnosť prespať v jednej z útulných izbičiek s majestátnym výhľadom do okolia. Hosťom ponúkame ubytovanie v izbách a apartmánoch s celkovou kapacitou 9 pevných lôžok a 6 prísteliek. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie.

Atmosféru dovolenky dopĺňa reštaurácia s kamenným ohniskom, kde sa na otvorenom ohni pripravujú grilované špeciality našej reštaurácie. Tu okrem iného podávame vynikajúce dobroty našich starých mám. V celom zariadení môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Pre deti je tu pripravené veľké detské ihrisko (hojdačky, preliezky, šmýkačky).

Naša priam ideálna poloha umožňuje v lete hlavne vysokohorskú turistiku (Roháče) alebo rekreačnú turistiku (Chočske vrchy). Obľúbená je aj cykloturistika, rekreácia pri Liptovskej mare, či návšteva termálnych kúpalísk (Bešeňová, Tatralandia a Oravice).

V zime si na svoje prídu milovníci snehu a lyžovania v lyžiarskych strediskách v okolí Zuberca (Janovky, Milotín, Spálená - Zverovka). Vyskúšať môžete aj bežkovanie a skialpinistické lyžovanie.

Tešíme sa na Vašu návštevu a prajeme príjemné posedenie, či dovolenku.