Koliba v lese so skvelými službami

Prijmite pozvanie do romantickej Koliby Expo, nachádzajúcej sa na vrchu Kamzík - na úpätí Malých Karpát, vzdialenej iba na skok od centra Bratislavy. Koliba je situovaná v krásnom lesnom prostredí.

Okolitá príroda Vás zláka na nekonečné prechádzky pešou chôdzou alebo na bicykli. Priamo na Kamzíku máte možnosť navštíviť Kavernu Kamzík 6 - zrekonštruovaný delostrelecký bunker z čias 2. sv. vojny. Prípadne vezmite svoje ratolesti na dobrodružnú jazdu na bobovej dráhe alebo navštívte Lanoland a zdolávajte prekážky umiestnené na stromoch. Relax i kúpanie si doprajete vo Wellness centre Hotela Nivy, Plavárni pasienky, Štrkovisku Kuchajda, Kúpalisku Tehelné pole, Delfín, na Zlatých pieskoch či na Kúpalisku Krasňany. Počas pobytu určite nezabudnite navštíviť Bratislavský hrad, hrad Devín, Zoologickú či Botanickú záhradu. V zime si k batožine pribalte lyže a vydajte sa na skvelú jazdu po svahoch lyžiarskeho strediska Ski Blanc Ostrý Grúň - Kollárová či na vzdialenejšej Zochovej chate.

V našej štýlovo zariadenej Kolibe Expo Vás ubytujeme počas celého roka. Objekt disponuje kapacitou 12 lôžok. Radi u nás privítame rodinky s deťmi, väčšie i menšie skupinky hostí. Na výber máte z týchto ubytovacích jednotiek nachádzajúcich sa na 2. poschodí objektu:
- štyroch 2-lôžkových izieb s manželskou posteľou,
- dvoch apartmánov s jednou spálňou, zakaždým s manželskou posteľou.

Izby sú vybavené rovnako, okrem lôžok je hosťom k dispozícii televízor s káblovým pripojením, minibar, rýchlovarná kanvica, pracovný stôl a balkón. Samozrejmosťou je aj vlastná kúpelňa s vaňou, umývadlom, uterákmi a toaletou.

Apartmány disponujú takmer rovnakým vybavením ako izby, navyše majú obývaciu miestnosť s rozkladacou pohovkou a tiež mikrovlnnú rúru. V celom objekte je pre hostí zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Počas pobytu môžu hostia využívať služby recepcie. Skvelú domácu i zahraničnú kuchyňu Vám ponúka reštaurácia nachádzajúca sa na prízemí koliby. K reštaurácii patrí aj vonkajšia prekrytá terasa s posedením, kde si môžete po dohode s majiteľom niečo dobré ugrilovať. Pre Vašich najmenších tu čaká detská trampolína. Ak zatúžite po dobrom vínku, toto si taktiež môžete zakúpiť v našej vinárni, ktorá je vhodná na degustáciu ale i menšie posedenie. Na vyžiadanie Vám vieme zabezpečiť detskú postieľku a v reštaurácii stoličku na kŕmenie. Vaše lyže a bicykle Vám radi odložíme v miestnosti na to určenej. Svoje autá si pokojne zaparkujete na stráženom parkovisku priamo pri objekte. Neváhajte a navštívte nás v našej Kolibe Expo a doprajte si úžasnú dovolenku v nádhernom prostredí s množstvom skvelých služieb. Tešíme sa na Vás.