Nový príjemný penzión s vinárničkou

Kállai Vináreň a Penzión** sa nachádza v nádhernom pokojnom prostredí Cerovskej vrchoviny, na okraji juhoslovenského mestečka Fiľakovo v okrese Lučenec. Vďaka svoje výbornej polohe v kombinácii s komfortným ubytovaním a doplnkovými službami je penzión ideálnou voľbou pre trávenie letných dovoleniek, jarných prázdnin, predĺžených víkendov, ako aj pre usporadúvanie rôznych spoločenských podujatí ako sú svadby, firemné akcie a konferencie.

Počas Vášho pobytu sa tu môžete venovať príjemným romantickým prechádzkam popri riečke Belina alebo spoznávaniu tunajších kultúrno-historických pamiatok ako je hrad, múzeum či kaštieľ. Milovníci vodnej zábavy si istotne prídu na svoje pri návšteve neďalekého termálneho Aquaparku Novolandia s moderným wellness centrom alebo vodnej nádrže Ľadovo s možnosťou rybolovu, člnkovania a športového vyžitia.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v novom penzióne Kállai Vináreň a Penzión** s celkovou kapacitou 30 lôžok vrátane prísteliek. Hosťom je tu k dispozícii:
- päť 2-lôžkových izieb KLASIK,
- štyri 2-lôžkové izby KOMFORT, v ktorých je možné využiť rozťahovaciu pohovku ako prístelku pre 1 či 2 osoby,
- jedna 2-lôžková nadštandardná izba KÁLLAI s vlastnou terasou, saunou, pracovným stolom, širokouhlým televízorom a možnosťou dvoch prísteliek.

V štandardnom vybavení každej príjemne zariadenej izby nájdete okrem postelí a nábytku taktiež televízor, rádio, trezor a vlastnú kúpeľňu s toaletou. Dokonalý komfort hostí dopĺňa možnosť využitia WiFi pripojenia na internet v celom objekte.

Našim hosťom zabezpečujeme maximálne pohodlie pri ubytovaní a v rámci doplnkových služieb sú tu pripravené služby recepcie (s možnosťou platby kartou), ako aj masérov na objednávku či samotné wellness centrum so saunou a vírivkou. Firmám ponúkame na prenájom taktiež kongresovú miestnosť. V prípade väčšej skupiny hostí (svadba, rodinná oslava) radi vo veľkom štýle pripravíme našu vináreň s kapacitou 120 miest a doplníme prípadne aj o zaujímavú ochutnávku vín. Chutné a s láskou pripravené jedlá si môžete dopriať v našej reštaurácii, alebo si v kruhu svojich blízkych posedieť v kaviarničke s terasou a bohatou ponukou teplých aj chladených nápojov. Pohodlné parkovanie Vašich áut je možné priamo vo dvore ubytovania.

Ak túžite po dovolenke či predĺženom víkende v pokojnom prostredí a zároveň s bohatými možnosťami trávenia voľného času, srdečne Vás k nám pozývame!