Luxus a komfort vo Vysokých Tatrách!

Hrebienok Resort Vás pozýva do prekrásneho tatranského prostredia, v blízkosti lesa. Rezort sa nachádza v známej časti mesta Vysoké Tatry, v Starom Smokovci.

Okolie rezortu je priam stvorené na podnikanie túr a výletov do prírody. Na svoje si prídu i milovníci horskej cyklistiky a adrenalínových športov. Priamo v meste Vysoké Tatry sa zabavíte v múzeu trickartu Tricklandii a vyveziete sa lanovkou na Hrebienok, kde sa v zime pokocháte ľadovou krásou v Tatranskom ľadovom dóme. V neďalekom Poprade sa v lete i v zime dosýta nabažíte plávania a wellnessu v AquaCity Poprad. Wellness procedúry si vychutnáte aj v neďalekom Grand Hoteli. Lyžovačka na Vás čaká na svahoch lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica, vzdialeného len 5 km od Starého Smokovca a pre začiatočníkov či najmenších lyžiarov je pripravené stredisko Starý Smokovec - Jakubkova lúka.

Hrebienok Resort je v celoročnej prevádzke a ponúka Vám nadštandardné ubytovanie s celkovou kapacitou 77 lôžok vrátane prísteliek. Veľmi radi Vás ubytujeme v niektorom z našich štúdií alebo apartmánov. Na výber máte nasledovné varianty:
- osem 2-lôžkových štúdií,
- osem 2-lôžkových štúdií s prístelkou pre 2 osoby,
- šesť 2-lôžkových štúdiových apartmánov s jednou spálňou a prístelkou pre 2 osoby v obývacej miestnosti,
- jeden 4-lôžkový apartmán s dvomi spálňami a prístelkou pre 1 osobu v obývacej miestnosti.

Každá ubytovacia jednotka je tvorená obývacou časťou s pohodlným sedením, televízorom so satelitným príjmom, trezorom, jedálenskou a kuchynskou časťou s elektrickou platničkou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Komfort v štúdiách i apartmánoch zabezpečia extra veľké manželské postele i súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a sušičom na vlasy.

V celom rezorte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. V prípade záujmu Vám za poplatok pripravíme aj detskú postieľku. V rezorte je možné využiť služby recepcie s možnosťou platby kreditnou kartou, lobby baru i reštaurácie s možnosťou doobjednania raňajok alebo polpenzie.

Počas krásnych dní si posedíte na letnej terase a detičky sa radi vyhrajú v detskom kútiku. Na úschovu Vašich lyží je možné doobjednať špeciálnu úschovnú skrinku a bicykle si bezplatne odložíte v úschovni bicyklov. Vaše autá si za poplatok zaparkujte v zabezpečenej garáži.

Vychutnajte si Vašu dovolenku v našom Hrebienok Resorte a oddýchnite si tak od všedných pracovných dní v prostredí Vysokých Tatier. Tešíme sa na Vás!