Na kongresy. S wellness. Pri vleku.

Pozývame Vás do Hotela Zerrenpach Látky ***, ktorý sa nachádza v pokojnej rekreačnej oblasti neďaleko malebnej obce Látky, v okrese Detva. Situovaný je priamo pri lyžiarskom stredisku.

Náš štýlovo zariadený hotel Vám ponúka kapacitu 88 lôžok vrátane prísteliek a ďalších 104 lôžok v chatovej osade. Vybrať si môžete z týchto izieb a chatiek:
- 37 dvojlôžkových izieb, z toho niektoré s jednou až dvomi prístelkami,
- 2 mezonetových apartmánov s manželskou posteľou na poschodí, obývacím priestorom v spodnej časti a možnosťou až dvoch prísteliek,
- 2 šesťlôžkových chatiek s tromi 2-lôžkovými spálňami,
- 9 osemlôžkových chatiek s dvomi 2-lôžkovými spálňami a jednou 4-lôžkovou spálňou,
- 2 desaťlôžkových chatiek s dvomi 2-lôžkovými spálňami a jednou 6-lôžkovou spálňou.

Izby a apartmány sú vybavené televízorom so satelitným príjmom, rádiom, telefónom, trezorom a kúpeľňou so sprchovacím kútom prípadne vaňou. Niektoré izby sú navyše dovybavené balkónom. Chatky sú okrem príslušného počtu spální tvorené obývacou miestnosťou s krbovou pieckou, gaučom, televízorom so satelitným príjmom a kuchynským kútom s drezom a dvojplatničkou. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V ubytovaní je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V spoločných priestoroch hotela Vám je k dispozícii reštaurácia (kapacita 100 miest), bistro, dva bufety (jeden len v zimných mesiacoch), denný bar, konferenčná miestnosť (kapacita 70 miest) s audiovizuálnou technikou, druhá konferenčná miestnosť (kapacita 90 miest) a malý salónik vhodný pre uzavretú spoločnosť. U nás Vám tak zorganizujeme oslavy, plesy, svatby, školenia, workshopy, firemné akcie, kongresy a mnoho ďalších podujatí.

Výbornou možnosťou na trávenie voľného času je herňa so stolným tenisom a šípkami, fitness a wellness centrum so saunou, bazénom, vírivkou (v cene) ako aj možnosťou masáží (po dohode a za poplatok). Radi Vám zapožičiame bicykle a zašportovať si môžete aj na multifunkčnom ihrisku vhodnom napr. na tenis, futbal, volejbal, bedminton. Deti sa potešia detskému kútiku s hračkami a detskému ihrisku s pieskoviskom, hojdačkami a preliezkami. Pri chatovej osade je možné opekať na vymedzenom ohnisku, grilovať a variť v kotlíku za poplatok. Bicykle a lyže odložíte v priestore na to určenom, autá zaparkujete bezpečne pri hoteli.

Pokiaľ túžite spoznať okolie odporúčame Vám prechádzku k Rozhľadni na Jasenine, Vodopádu Bystré alebo si spravte výlet do Skanzenu Vydrovo. Okolie hotela je výborné predovšetkým na zimné športy. Lyžovačku si vychutnáte v priľahlom stredisku Látky - Kočanda ako aj v strediskách Biele vody, Kokava - Línia, Detvianska Huta, Skorušina - Klenovec či Košútka. Už teraz sa tešíme na Váš pobyt v Hoteli Zerrenpach Látky ***!