kongresy vianočné večierky.teambuilding

Hotel Zerrenpach sa nachádza na konci malebnej dedinky Osrblie obklopenej nádhernou prírodou ako stvorenou pre hry a šantenie detí. Hosťom ponúkame ubytovanie v príjemnom prostredí v 2, 3 a 4 lôžkových izbách typu Štandard a Turist. 5x denne strava, plus pitný režim. Možnosť grilovania a opekania na vonkajšom otvorenom ohnisku.

Na hoteli sa nachádza posilňovňa, vonkajší bazén, ohnisko, prírodné ihrisko, stolný tenis, športové a spoločenské hry.

Hotel má k dispozícii niekoľko miestností vhodných ako učebne, či vhodné na hry alebo diskotéku. K dispozícii sú kongresová sála, zrkadlová sála, banketová miestnosť, spoločenská miestnosť, reštaurácia, terasa.

Nové ihrisko s pieskom pre plážový volejbal a futbal o rozmere 24 m x 14 m s 35 cm vrstvou jemného piesku,umiestnené hneď za hotelom v blízkosti jazierka s rybami a altánkom s grilom a pecou.O uhasenie smädu počas hier sa postará nový vonkajší bar . Pre vaše deti je zatiaľ k dispozícii športovo zábavné zážitkové ihrisko. tešíme sa na Vašu návštevu.To všetko Vás čaká počas slnečných a horúcich dní .

Pre deti sú k dispozícii rôzne atrakcie ako koníky alebo sokoliar. Taktiež ponúkame možnosť autobusovej prepravy priamo do okolitých lyžiarskych stredísk, jaskýň, lesníckeho skanzenu, Čiernohronskej železničky.

Blízke okolie hotela ponúka množstvo atraktívnych výletov do prírody. Areál biatlonu ponúka pre nadšencov športu kvalitné, rovné vyasfaltované trasy na korčulovanie na kolieskových korčuliach alebo kolieskových bežkách.

Pre sprievodných dospelých a pedagógov ponúkame viacero výhod, ako je ubytovanie v luxusných izbách, posilňovňa a mini relax so saunou a vírivkou grátis.


Preferujeme: Rodiny s deťmi