Luxusné ubytovanie priamo v areáli

Hotel Thermal ŠÍRAVA SPA RESORT**** s nádherným výhľadom na panorámu Zemplínskej Šíravy sa nachádza v obci Kaluža, priamo na brehu spomínanej nádrže.

V našom rezorte nájdete Thermalpark, ktorého súčasťou sú Vodný svet s vnútornými a vonkajšími bazénmi s liečivou termálnou vodou z geotermálneho vrtu, Saunový svet 18+ pre Váš dokonalý relax a viaceré kúpeľné procedúry, masáže, masky, peelingy či zábaly v našom wellness centre. Pobytu u nás umocňuje tiež gurmánsky zážitok z jedla. Ak sa rozhodnete spoznávať okolie, odporúčame Vám nenáročné prechádzky, jazdu na koňoch, návštevu Vinianskeho hradu alebo Zemplínskeho múzea v Michalovciach.

Celoročne sa u nás môžete ubytovať v Hotel Thermal ŠÍRAVA SPA RESORT****, ktorý disponuje kapacitou pre 100 osôb. Vybrať si u nás môžete z týchto variant:

- siedmich 2-lôžkových izieb - Junior Room,
- trinástich 2-lôžkových izieb s možnosťou prístelky - Junior Room,
- jednej bezbariérovej 2-lôžkovej izby - Superior Room,
- trinástich 2-lôžkových izieb s možnosťou prístelky - Superior Room,
- jednej 2-lôžkovej suity Sauna Suite s privátnou infra saunou a s výhľadom na panorámu Zemplínskej šíravy a kuchynským kútikom,
- jednej 2-lôžkovej suity Panorama Suite s masážnou posteľou a kuchynským kútikom,
- jednej 2-lôžkovej suity Spa Suite s vírivkou.

Každá ubytovacia jednotka disponuje televízorom so satelitným príjmom, klimatizáciou, minibarom, rýchlovarnou kanvicou, trezorom a telefónom. Súčasťou vybavenia sú tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta. V bezbariérovej izbe je kúpeľňa spojená s toaletou. Suity navyše disponujú obývacou miestnosťou s televízorom a sedením. V dvoch suitách nájdete kuchynský kútik. Nechýba WiFi pripojenie na internet.

V komplexe môžete využívať služby recepcie, reštaurácie i baru. K dispozícii máte tiež detský kútik, cinema room, práčku, žehličku, kongresovú miestnosť pre 60 hostí a detskú postieľku na vyžiadanie. Parkovanie je zaistené priamo pri ubytovaní. Ak Vás láka rozmaznávať Vaše telo a oddych v komplexe s bohatou ponukou služieb, u nás ste na správnom mieste. Tešíme sa na Vás!


Neakceptujeme: Domáce zvieratá