K dispozícii aj 14 samostatných chatiek!

Hotel Tatranec je situovaný v prekrásnom tichom prostredí Vysokých Tatier, v atraktívnej vstupnej časti Tatranskej Lomnice, vo vzdialenosti len 2 km od lyžiarskeho strediska. Hotel disponuje rozsiahlym areálom so 14 samostatnými chatkami a službami autokempingu, z ktorého si zároveň počas celého Vášho pobytu môžete vychutnávať krásne panoramatické výhľady na okolité štíty Vysokých Tatier. Vďaka svojej výbornej polohe predstavuje hotel zároveň výborný východiskový bod pre podnikanie množstva príjemných turistických prechádzok ako aj horských túr nádhernou prírodou Tatranského národného parku. Vyvezte sa lanovkou na Skalnaté pleso a Lomnický štít, vychutnajte si horskú cyklistiku či skvelú lyžovačku alebo sa venujte spoznávaniu blízkych historických a kultúrnych pamätihodností. Blízke okolie hotela Vám poskytne počas Vašej dovolenky bohatú škálu oddychových aktivít, nudiť sa preto u nás rozhodne nebudete. Zabezpečiť Vám vieme aj zľavy na rôzne kúpaliská, pričom náš personál Vám rád pomôže aj pri plánovaní výletov a túr do okolia hotela.

Celoročne Vám Hotel TATRANEC ponúka príjemné ubytovanie dvojakého typu. Pripravených pre Vás máme 14 dvojlôžkových a 8 trojlôžkových hotelových izieb, vybavených satelitným televízorom, rádiom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Vybrať si u nás môžete rovnako ubytovanie v 14 samostatných chatkách, ktoré disponujú celkovou kapacitou spolu až 84 lôžok. Každá z chatiek je prispôsobená pre ubytovanie 6 hostí. Na poschodí chatiek sú umiestnené dve dvojlôžkové spálne, umiestnené oproti sebe (bez oddelenia dverí). Prízemie chatiek je tvorené spoločenskou časťou s posedením, kde môžete využívať ďalšie dve pevné lôžka ako aj plne zariadený kuchynský kútik s elektrickou dvojplatničkou, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. Samozrejmosťou každej chatky je vlastná kúpeľňa s toaletou a vonkajšie posedenie s možnosťou opekania na otvorenom ohnisku. Hotelové chatky sú využiteľné celoročne, nakoľko je v nich zabezpečené plynové vykurovanie.

Všetkým ubytovaným hosťom podľa ich požiadaviek zabezpečujeme celodenné chutné stravovanie, balíčky a pitný režim. Keďže je areál hotela veľmi rozsiahly, vytvorené sú tu aj ideálne podmienky pre usporadúvanie rôznych športových hier a vonkajších posedení s možnosťou opekania a varenia kotlíkového gulášu. To všetko v krásnom a tichom prostredí uprostred hôr. Bohaté skúsenosti má hotel taktiež s organizáciou rôznych tanečných a športových kempov, ktoré pre Vás radi v prípade záujmu uskutočníme. Tešíme sa na Vašu návštevu.