Tradičná reštaurácia, špičkové wellness

Prijmite pozvanie do nášho zrubového Hotela *** Strachanovka, Jánska Koliba, ktorý leží v lone prírody Jánskej doliny na Liptove. U nás si užijete špičkové služby hotela aj ubytovanie za ,,ľudové ceny“.

Liptovský Ján je známy nielen očarujúcou prírodou, ktorou vedú cyklistické a turistické trasy, ako aj termálnymi prameňmi. Blahodarné účinky si tak užijete v Termálnom prameni Kaďa aj bazénoch Termal raja Sorea. Krásy podzemia môžete uvidieť v Stanišovskej jaskyni. Spolu s deťmi môžete navštíviť Mini Slovensko alebo Svätojánsku rozhľadňu. V zimnom období sa dá sánkovať na svahoch strediska Javorovica - Jánska dolina. Upravované trate Vás zaiste potešia v strediskách Jasná Nízke Tatry alebo Ski Opalisko.

Každý deň v roku ponúkame ubytovanie v našom Hoteli *** Strachanovka, Jánska Koliba, ktorého celková kapacita je 69 hostí. Ubytovanie poskytujeme v týchto typoch izieb a apartmánoch:

- deviatich 2-lôžkových izbách s manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami,
- šiestich 2-lôžkových izbách s možnosťou jednej prístelky,
- dvoch 2-lôžkových rodinných izbách – v každej manželská posteľ a prístelka na gauči v obývacom priestore,
- dvoch 2-lôžkových izbách de Luxe – v každej manželská posteľ a prístelka na gauči (jedna s vaňou, druhá so sprchovacím kútom),
- štyroch 2-lôžkových rodinných apartmánoch – každý s manželskou posteľou a dvomi prístelkami na gauči v obývacom priestore,
- jednom 2-lôžkovom apartmáne Lux, ktorý tvorí manželská posteľ a prístelka v spálni + dve prístelky na gauči v obývacej časti apartmánu.

Izby aj apartmány sú vybavené podľa štandardov trojhviezdičkového hotela. V každej ubytovacej jednotke sa nachádza televízor so satelitným príjmom, pracovný stôl a kúpeľňa so sprchovacím kútom/vaňou a toaletou. Všade je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Tradičnú slovenskú kuchyňu si doprajte v našej rustikálnej reštaurácii s barom a letnou terasou. Deti sa tu môžu zahrať v detskom kútiku s hračkami, ktorý je umiestnený v spoločenskej miestnosti s televízorom pre našich hostí. Výborný relax ponúka aj naše špičkové wellness centrum – Rusnácka Baňa so saunou, vírivkou a kúpacou kaďou.

Na slnkom zaliatej terase si môžete vychutnať chladené nápoje. Deti sa zabavia na detskom ihrisku s pieskoviskom a trampolínou. K dispozícii máme tiež vysokú stoličku, postieľku, priestor na uschovanie športových potrieb, kongresovú sálu pre cca 100 osôb s možnosťou zapožičania techniky. U nás si zahráte futbal i stolný tenis, požičiate bicykle alebo si posedíte v salóniku. Parkovanie áut je priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vás v našom hoteli, na mieste, kde je extrakt všetkého slovenského.