HOTEL SEVERKA - skvelá cesta k relaxu

Hotel SEVERKA*** leží v peknom regióne Kysuce blízko okresného mesta Čadca v obci Zákopčie. Hosťom poskytuje komplexné ubytovanie a stravovanie ako aj početné možnosti pre aktívne trávenie voľného času v lete aj v zime. Nájdete ho v nedotknutom prírodnom prostredí, kde vládne ticho, pohoda a povieva čistý horský vzduch.

Hosťom ponúkame ubytovanie v 8 trojlôžkových izbách s možnosťou dvoch prísteliek a v 2 štvorlôžkových izbách s možnosťou jednej prístelky. Na každej izbe sa nachádza televízor, rádiobudúk, trezor, vlastná kúpeľňa s toaletou a sušič na vlasy. Niektoré izby majú aj chladničky a balkón. Výhľady z izieb a balkónov sú priamo do hôr, na potôčik alebo na hotelový bazén. Vo vyhradených priestoroch hotela je Vám k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Hotel Severka sa môže pochváliť výbornou kuchyňou a jedlom priamo v hotelovej reštaurácii. V areáli nájdete altánok s grilom, ohniskom a vonkajšiu terasu. Dlhé letné dni si môžete užívať v našom bazéne. K dispozícii je aj sauna, masáže, multifunkčné ihrisko, stolný tenis a biliard. K hotelu patrí aj malý vlek. Deti si prídu na svoje na detskom ihrisku s preliezkami, hojdačkami, pieskoviskom a hračkami.

Radi pre Vás zorganizujeme školy v prírode, lyžiarske kurzy, detské tábory, firemné, či rodinné oslavy, stretnutia, posedenia a pod. K dispozícii sú aj spoločenské miestnosti a priestory pre školenia a semináre.