Skvelý hotel, úžasné služby!

Hotel Rezident, je hotel rodinného typu, ktorý obklopuje zeleň kúpeľného parku a zároveň je aj východiskovým miestom pre pokojnú dovolenku plnú relaxu. Nájdete ho v centre známeho kúpeľného mestečka Turčianske Teplice s bohatou kúpeľnou históriou, siahajúcou až do stredoveku.

Iba pár metrov od hotela sa nachádza aquapark s liečivou termálnou vodou SPA & AQUAPARK Turčianske Teplice, ktorý poskytuje bohaté možnosti relaxu. Tu si na svoje prídu všetky vekové kategórie, okrem zábavy sa tu môžete nechať hýčkať rôznymi masážami, vyskúšať orientálnu kúru Rasul alebo sa zregenerovať v niektorej zo sáun. Aj priamo v hoteli si môžete dopriať skrášlovaciu kolagénovú kúru, masáže i solárium. Váš pobyt si spríjemníte príjemnými prechádzkami mestom, návštevou blízkych kultúrnych a historických pamiatok či turistikou v krásnej okolitej prírode Malej a Veľkej Fatry. Za poznaním sa vydajte do Národnej prírodnej rezervácie Harmanecká tisina či nádhernej Harmaneckej jaskyne. V zime si zalyžujete v lyžiarských strediskách Ski Kľačno, Ski Centrum Kordíky, Skalka arena a iných.

Našim hosťom ponúkame celoročne cenovo veľmi výhodné komfortné ubytovanie v príjemne zariadených izbách a apartmánoch rodinného hotela s celkovou kapacitou pre 61 osôb. Jeho súčasťou je aj skvelá reštaurácia so širokou ponukou chutných jedál. Ubytovať sa u nás môžete v týchto izbách a apartmánoch:
- siedmich 2-lôžkových izbách Štandard s manželskou posteľou,
- jedenástich 2-lôžkových izbách Štandard Plus s manželskou posteľou a samostatným lôžkom,
- troch 2-lôžkových apartmánoch s jednou spálňou a manželskou posteľou,
- dvoch 4-lôžkových apartmánoch s jednou spálňou a dvomi manželskými posteľami.

Izby sú vybavené totožne, okrem príslušného počtu lôžok sa v nich nachádza televízor s káblovým pripojením a balkón. Súčasťou je aj vlastná kúpelňa so sprchovacím kútom, umývadlom, uterákmi a toaletou. Apartmány sú taktiež vybavené rovnako ako izby, navyše sú dovybavené obývacou miestnosťou s gaučom a chladničkou. Iba dva apartmány s jednou spálňou a manželskou posteľou nedisponujú balkónom. V celom objekte je pre hostí dostupné bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V hoteli sú Vám k dispozícii služby recepcie, reštaurácie i baru. V lete si príjemne posedíte na terase hotelovej reštaurácie (možnosť platby kartou), objednáte osviežujúci drink v bare a budete si tak vychutnávať chvíle pokoja, kým sa Vaše ratolesti budú hrať na detskom ihrisku s pieskoviskom a šmýkačkou. V prípade nepriaznivého počasia môžete využiť i detský kútik nachádzajúci vo vnútri hotela. Za poplatok Vám zapožičiame detskú postieľku. Stoličku na kŕmenie Vám poskytneme v reštaurácii nášho hotela. Hotel tiež poskytuje prenájom kongresovej miestnosti s kapacitou približne pre 70 osôb, s možnosťou zapožičania si techniky na prípadné školenia. Vaše autá si bezpečne zaparkujete na parkovisku s kamerovým systémom. Veríme, že sa Vám u nás v Hoteli Rezident bude páčiť a že sa k nám opäť vrátite. Tešíme sa na Vás.