Rodinná atmosféra a nádherný výhľad!

Romantický Hotel RENDEZ-VOUS *** je situovaný v prekrásnom prostredí Liptova, na okraji obce Liptovský Trnovec, s výhľadom na Liptovskú Maru.

Nádherná príroda, množstvo atrakcií a príjemná atmosféra na Vás čaká v tejto atraktívnej časti Severného Slovenska. V blízkosti od nášho hotela je situovaná pláž pri Liptovskej Mare s možnosťou viacerých zaujímavých vodných športov. Tu sa môžete plaviť výletnou loďou alebo si zarybárčiť. Neďaleko sa nachádza Aquapark Tatralandia, Kontaktná Zoo, Dom hore nohami či vzdušný tunel Hurricane Factory. Okrem letných atrakcií si na Liptove dokonale užijete aj zimné športy, bežkovanie i lyžovanie v lyžiarskych strediskách Jasná - Nízke Tatry, Ski Centrum Opalisko v Závažnej Porube a v mnoho ďalších v okolí.

Našim hosťom ponúkame celoročné komfortné ubytovanie s celkovou kapacitou 36 lôžok vrátane prísteliek. Ubytovať sa môžete v izbách v tomto rozložení:
- dvoch 2-lôžkových izbách so samostatnými lôžkami,
- dvoch 2-lôžkových izbách s manželskou posteľou,
- siedmich 2-lôžkových mezonetových rodinných izbách s balkónom, manželskou posteľou a dvomi prístelkami na rozťahovacom gauči.

Všetky izby disponujú televízorom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom prípadne vaňou a samostatnou toaletou. Rodinné izby sú rozdelené zakaždým na spálňovú časť v podkrovnej časti mezonetu a obývaciu časť v spodnej časti s balkónom. V prípade záujmu Vám zapožičiame aj detskú postieľku. V celom hoteli je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Našim hosťom sme pre ich maximálny komfort pripravili aj saunu a vírivú vaňu za poplatok. V hoteli je možné stravovanie formou raňajok, polpenzie ako aj výber z denného menu v reštaurácii. Dokonalú atmosféru Vám dotvorí výhľad na Liptovskú Maru priamo z terasy k reštaurácii, kde si vychutnáte naše špeciality či vínko. Váš voľný čas strávite posedením v spoločenskej lobby s krbom a televízorom alebo v hotelovom bare. Tí najmenší sa potešia najmä detskému kútiku s hračkami. K dispozícii sú rovnako služby recepcie s možnosťou platby kartou.

Pozývame Vás stráviť Vaše dovolenkové chvíle na Liptove v našom Hoteli RENDEZ-VOUS ***. Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami!