Wellness s výhľadom na Bojnický zámok

AKCIA platná v mesiacoch november - marec! 2 noci pre dvoch vrátane polpenzie, wellnesu, uvítacieho nápoja - 90,-Eur, 5 nocí pre seniorov s polpenziou, wellnesom, masážou, vstupom do bazéna, rašelinovým zábalom, uvítacím nápojom - 95,-Eur

Hotel REGIA *** sa nachádza v historickom kúpeľnom mestečku Bojnice, ležiacom v strede Slovenska. Z väčšiny izieb nášho hotela sa môžete kochať pohľadom na prekrásny a celosvetovo známy Bojnický zámok.

Sme najznámejší a najväčší hotel v okolí, ubytujeme celkovo až 122 osôb. Ponúkame 30 dvojlôžkových a 12 trojlôžkových izieb ako aj 2 apartmány, pričom:
- 2-lôžkové izby sú väčšinou s manželskou posteľou,
- 3-lôžkové izby sú s manželskou posteľou a jedným lôžkom (pohovka),
- apartmány sú s manželskou posteľou a jedným lôžkom (pohovka).

Na každej izbe nájdete televízor so satelitným príjmom a telefón. Všetky disponujú kúpeľňou s toaletou a sprchovacím kútom alebo vaňou. Väčšina izieb je bezbariérová. Za príplatok Vám poskytneme detskú postieľku a na niektorých izbách prístelku. V celom hoteli je dostupné bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V prízemí hotela sa nachádza recepcia, kde si môžete zadarmo zapožičať žehličku alebo fén. Pre našich najmenších hostí je tu tiež detský kútik s hračkami. Využite náš denný bar, jedáleň, menšiu banketku (maximum pre 60 osôb) alebo väčšiu reštauráciu (kapacita pre 150 osôb), kde Vám radi pripravíme raňajky, obedy alebo večere. Môžete si tu zorganizovať firemnú akciu alebo rodinnú oslavu. Taktiež sa u nás nachádza kongresová miestnosť s potrebnou technikou. Zahrajte si biliard a stolný tenis či navštívte fitness priamo v hoteli. Príjemne sa zrelaxujte v našom wellness, zájdite si na masáž alebo si užite levanduľovú vírivku s výhľadom na romantický zámok. V našom hoteli nájdete skrátka všetko, čo potrebujete.

Myslíme aj na vonkajšie aktivity a preto máme pre Vás pripravené vonkajšie posedenie s krbom a ohniskom. Kým si budete opekať, Vaše deti sa zabavia na ihrisku s hojdačkou, pieskoviskom a preliezkami. Vaše autá si bezpečne zaparkujete na platenom parkovisku priamo pri hoteli.

Bojnice sú skvelým miestom na strávenie voľného času s rodinou alebo priateľmi. Ich "perlou" je určite Bojnický zámok, ktorý sa nachádza pár metrov od nášho hotela. Hneď pri ňom je situovaná ZOO a amfiteáter sokoliarov a šermiarov. Počas leta nevynechajte ani návštevu Plážového kúpaliska Bojnice, Termálneho kúpaliska Vodný svet - Bojnice a Termálneho kúpaliska Čajka. Zážitkom pre Vás bude aj prechádzka areálom termálnych Kúpeľov Bojnice. Pokochajte sa podzemnou krásou Prepoštskej jaskyne a zaujímavým Hornonitrianskym banským skanzenom. V zime si zalyžujte v lyžiarskych strediskách Ski TMG Poruba a Ski TMG Remata.

Hotel REGIA *** sa už teraz teší na Vašu návštevu!