Hneď pri Oravskej priehrade!

Nový Hotel Prístav je situovaný v malebnom prostredí Oravskej priehrady, obklopený krásnou prírodnou scenériou Oravskej Magury, s možnosťou prístupu do priehrady priamo z areálu hotela.

Ak túžite po aktívnej dovolenke v prostredí s krásnou prírodou, množstvom turistických a cyklistických trás a zároveň priamo pri vode s možnosťou kúpania, plavby na vyhliadkovej lodi, člnkovania a aktívneho rybárčenia, srdečne Vás k nám pozývame stráviť dovolenku plnú nezabudnuteľných zážitkov. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj spoznávaním kultúrnych a historických pamiatok Oravy, ako i relaxom v termálnych bazénoch kúpaliska a moderného aquaparku Meander Thermal Park v Oraviciach (vzdialenom len 20 minút cesty autom). Nadšenci zimných športov si tu prídu na svoje v početných, vyhľadávaných lyžiarskych strediskách ako je Ski Centrum Nižná Uhliská, Podbiel - Pod Pálenicou, Ski centrum Brezovica, Ski centrum Ruba - Rúbaniská, Lyžiarske stredisko Ski Krušetnica, Ski centrum Zuberec - Janovky, Ski centrum Zuberec - Milotín, SKI Vitanová či Lyžiarske stredisko Rabčice.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v Hoteli Prístav s celkovou kapacitou pre 96 osôb. Hostia si tu môžu vybrať spomedzi dvadsiatich siedmich 2-lôžkových izieb s balkónom, ôsmich 4-lôžkových a dvoch 5-lôžkových apartmánov s balkónom.

Každá 2-lôžková izba s manželskou posteľou je zariadená televízorom so satelitným príjmom, chladničkou, telefónom, kúpeľňou so sprchovacím kútom, toaletou, sušičom na vlasy a rebríkovým radiátorom. Okrem troch izieb každá disponuje balkónom s vonkajším posedením a nádherným výhľadom na Oravskú priehradu.

4-lôžkové apartmány tvorí spálňa s manželskou posteľou, televízor so satelitným príjmom a obývací priestor s televízorom so satelitným príjmom, chladničkou, balkónom s vonkajším posedením a gaučom, ktorý po rozložení slúži ako pohodlné 2-lôžko. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou, sušičom na vlasy a rebríkovým radiátorom.

5-lôžkové apartmány sa od ostatných líšia jednou prístelkou navyše v obývacom priestore. Bonusom je čarokrásny výhľad z balkóna, ktorý dodáva výnimočný zážitok z pobytu v týchto apartmánoch. V prípade potreby Vám pripravíme do každej ubytovacej jednotky detskú postieľku a detskú jedálenskú stoličku. V celom objekte je zabezpečené bezplatné internetové WiFi pripojenie.

Krásne spoločné chvíle s najbližšími strávite na terase s vonkajším posedením s možnosťou grilovania. Deň si tiež spríjemníte varením gulášu či opekaním špekáčikov na otvorenom ohnisku. Detičky sa u nás budú cítiť ako v raji. Do sýtosti sa vybláznia na detskom ihrisku s hojdačkami, preliezačkami, šmýkačkou, pieskoviskom či v detskom kútiku s hračkami.

Areál ponúka pestré športové možnosti vyžitia ako je futbal, plážový volejbal, petangue či stolný tenis. Rekreační rybári si vychutnajú rybačku priamo v areáli ubytovania. Výborné jedlo a lahodné nápoje si vychutnáte v reštaurácii a bare priamo v hoteli. Ponúkame možnosť celodenného stravovania. Milí personál Vás privíta a vždy poradí na recepcii, kde Vám v prípade záujmu zapožičajú žehličku. Bicykle Vám uschováme v chatke v areáli a svoje autá si pohodlne zaparkujete hneď pri objekte.

Srdečne Vás k nám pozývame prežiť nezabudnuteľnú dovolenku v prenádhernom prostredí Oravskej priehrady. Tešíme sa na Vás v Hoteli Prístav.