Ubytovanie v historickom centre Trnavy!

Hotel Premier*** sa nachádza priamo v historickom centre mesta Trnava, len 200 metrov od starobylého Trojičného námestia. Ideálna poloha ubytovania v pokojnej lokalite mesta a zároveň aj jeho dostupnosť do miestnych kaviarní, reštaurácií či nákupných centier poskytuje hosťom ozajstný komfort pri trávení vysnívanej dovolenky. Milovníci kultúrneho vyžitia si tu prídu na svoje, nakoľko mesto Trnava je známe aj vďaka organizácii pravidelných kultúrnych podujatí, ako napríklad Medzinárodný folklórny festival Trnavská brána či Organové dni. Neďaleko Trnavy sa rozprestiera Chránená krajinná oblasť Malé Karpaty, ktorá poskytuje návštevníkom okrem turistiky aj rôzne možnosti trávenia voľného času. Nenechajte si ujsť ani návštevu zrúcaniny hradu Ostrý Kameň, Smolenice či Dobrá Voda, ktoré sú dostupné do 20 minút cesty autom od ubytovania. Vyhľadávanou lokalitou v blízkosti Trnavy je rovnako prímestská rekreačná oblasť Kamenný mlyn s prírodným kúpaliskom, amfiteátrom a detským ihriskom.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v Hoteli Premier*** s celkovou kapacitou pre 35 až 45 osôb. Hostia si tu môžu pohodlne vybrať z jednej 1-lôžkovej izby, šestnástich 2-lôžkových izieb (niektoré s možnosťou 1 až 2 prísteliek), jednej špeciálnej 2-lôžkovej izby LUX a jedného apartmánu pre 2 až 4 osoby. Všetky izby aj apartmán sú vybavené televízorom, trezorom, rádiom, telefónom, chladničkou, WiFi pripojením na internet a vlastnou kúpeľňou s toaletou. Apartmán navyše poskytuje hosťom pohodlie obývacej izby s posedením v kožených kreslách, vlastným krbom a vstupom na strešnú terasu, odkiaľ je nádherný výhľad do historickej časti mesta.

Počas celého pobytu je ubytovaným hosťom v hoteli k dispozícii milý personál štýlovej kaviarne s terasou a širokou ponukou značkového alkoholu a domácich vín. Príjemný relax si môžete dopriať taktiež v priestoroch hotelového wellness centra, kde si je možné objednať služby maséra či kozmetičky. Vaše autá pohodlne odparkujte na bezplatnom stráženom parkovisku priamo pri hoteli.

Neváhajte a rezervujte si u nás dovolenku snov! Tešíme sa na Vašu návštevu!