WELLNESS V ZIME ZDARMA !!!

Hotel Poľovník*** je situovaný v prekrásnom prostredí Demänovskej doliny, v obklopení nádhernej prírody Nízkych Tatier. Svojou ideálnou polohou je výbornou voľbou pre všetkých milovníkov relaxu a aktívneho oddychu počas letných aj zimných mesiacov.

Okolie ponúka veľa možností ako využiť čas na rekreáciu alebo šport. V tesnej blízkosti hotela sa nachádzajú rôzne turistické a cyklistické trasy. Adrenalín zažijete v areáli vodných športov v Liptovskom Mikuláši či na horskej bobovej dráhe Žiarce. Podzemné krásy 25-kilometrového jaskynného systému Vám poodhalia blízke demänovské jaskyne. Deťom vyčaria úsmev zvieratá v neďalekej kontaktnej ZOO. Okúpať sa počas celého roka môžete v najväčšom vodnom parku na Slovensku - Tatralandia ako aj v termálnom kúpalisku Gino Paradise Bešeňová. Milovníci zimných športov sa zabavia v najväčšom lyžiarskom stredisku Jasná - Nízke Tatry.

Hotel Poľovník*** ponúka hosťom komfortné ubytovanie v svojich 11 štýlovo zariadených 2-lôžkových izbách ako aj jednom priestrannom apartmáne pre 2 až 4 osoby. Celková kapacita hotela tak predstavuje spolu 30 lôžok (vrátane prísteliek).

Každá z hotelových izieb disponuje televízorom, telefónom, chladničkou, fénom, bezplatným pripojením na internet a vlastnou kúpeľnou s toaletou. Niektoré z kúpeľní sú vybavené sprchovacím kútom, niektoré vaňou. V štyroch izbách hotela je možnosť využitia prístelky pre prespanie jednej ďalšej osoby. Takmer polovica z izieb má k dispozícii aj balkón s výhľadom na okolitú prírodu.

Ubytovať sa môžete aj v krásnom apartmáne s jednou 2-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou a priestrannou obývacou izbou s pohodlným gaučovým posedením (využiteľným ako dodatočné lôžko pre 2 osoby). Vo výbave apartmánu nechýba ani televízor, telefón, fén, chladnička, balkón a kúpeľňa s vaňou a toaletou. Zaistené je tu rovnako bezplatné pripojenie na internet.

Osviežiť sa po príjemne strávenom dni môžete v hotelovom lobby bare s recepciou na prízemí hotela. Deti sa vyhrajú v detskom kútiku vybavenom hračkami. Hosťom zaisťujeme aj požičiavanie spoločenských hier či možnosť využiť priestory lyžiarne. K dispozícii je Vám tu taktiež altánok a terasa s vonkajším posedením, či ohnisko s možnosťou opekania. Rodiny s deťmi ocenia veľké ihrisko s hojdačkami, trampolínou, preliezkami so šmýkačkou či domácimi zvieratkami (ovečkami a kozičkami).

Kvalitné jedlo si vychutnáte v reštaurácii susediaceho Hotela Bystrina (vo vzdialenosti len 50 metrov). V ňom sa tiež dokonalo zrelaxujete v bazénoch a saunách wellness centra s možnosťou využitia rôznych masáží. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo v areáli hotela.

Uvoľnite svoje telo a myseľ a skvelo si oddýchnite v jedinečnom prostredí Demänovskej doliny. Tešíme sa na Vás v Hoteli Poľovník***!