Termálne kúpalisko hneď vedľa hotela

Hotel Panoráma** sa nachádza v pokojnej časti Komárna neďaleko historického centra, v bezprostrednej blízkosti termálneho kúpaliska. Naši hostia majú okrem kvalitného ubytovania zabezpečené výborné reštauračné služby a taktiež zľavy na vstup do termálneho kúpaliska.

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v útulne zariadených dvojlôžkových a trojlôžkových izbách hotela. Izby disponujú televízorom, telefónom, rádiom, WiFi pripojením na internet a vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou. Väčšina izieb disponuje taktiež možnosťou jednej prístelky a balkónom. Pre náročnejších hostí máme v našej ponuke možnosť ubytovania v dvoch apartmánoch. Všetci ubytovaní hostia môžu využívať na úschovu cenných vecí trezor na recepcii.

Súčasťou hotelových priestorov je príjemná priestranná reštaurácia s ponukou chutných špecialít nie len domácej ale i zahraničnej kuchyne. Priestory reštaurácie sú prispôsobené organizovaniu rôznych rodinných osláv, svadieb, pracovných stretnutí či konferencií.

Spríjemniť Váš pobyt si môžete posedením na vonkajšej terase, prípadne občerstvením sa v hotelovom bare. Parkovanie je zabezpečené na parkovisku pred hotelom, resp. v hotelovej garáži.