Jedinečný, luxusný 4* hotel v Tatrách

Pozývame Vás do nášho jedinečného, novootvoreného Hotela Marína, ktorý sa nachádza v Tatranskej Lesnej. Náš hotel sa okrem wellness centra pýši umelo vybudovanému Plesu Lesná so pstruhmi lososovitými. Budova hotela stojí na vyvýšenine nad „Cestou slobody“, v nadmorskej výške 944 m, čo ju predurčuje k liečbe respiračných ochorení.

V blízkosti hotela sa dostanete na turistický chodník na Hrebienok, do Studenej doliny alebo na turisticko-cyklistický chodník do Starého Smokovca. Počas výletu tak môžete vnímať krásu okolitej prírody, nazbierať si lesné plody aj hríby. Oddychovať môžete nielen v našom wellness centre, ako aj v Kúpeľoch Nový Smokovec. Spolu s deťmi sa zabavíte Tricklandii alebo na bobovej dráhe Tatrabob. Zimné obdobie je skvelé na lyžovanie, snowboardovanie aj sánkovanie na svahoch lyžiarskych stredísk, či už v Tatranskej Lomnici, na Hrebienku, vo Vysokých Tatrách alebo Dolnom Smokovci.

Celoročne Vás privítame v našom luxusnom Hoteli Marína, ktorý disponuje celkovou kapacitou pre 20 hostí. Ubytovať sa u nás môžete v týchto izbách:
- šiestich 2-lôžkových izbách (jedna bez balkóna);
- dvoch 2-lôžkových rodinných izbách s možnosťou dvoch prísteliek (jedna navyše s krbom).

Každá izba nášho hotela je vybavená televízorom so satelitným príjmom, telefónom, trezorom, minibarom, písacím stolom a príslušným počtom lôžok. Vo výbave každej z izieb nechýba kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Všetky izby (okrem jednej 2-lôžkovej) disponujú východom na balkón. V rodinných izbách je navyše možnosť užívania dvoch prísteliek na rozkladacom gauči v samostatnej spálni. V izbe LUX Vás zahreje aj teplo z krbu. Samozrejmosťou je zaistenie bezplatného WiFi pripojenia na internet.

Na prízemí hotela Vás srdečne privíta personál. Tu môžete zaplatiť kreditnou kartou, nechať si uchovať bicykle a lyže, vyžiadať si detskú stoličku či žehličku. Gastronomické špeciality si vychutnáte v našej reštaurácii s terasou (slúži aj na konferencie a školenia). Určite sa potešíte lobby baru či ochutnávke vín vo vinárni hotela. Relaxovať v saune, vírivej vani či odpočivárni sa u nás dá v podzemí. Milovníkov športu nadchne tenisový kurt s umelým trávnikom. Stačí už len zaparkovať na hotelovom parkovisku a užívať si prepychovú dovolenku u nás. Autobusová i železničná zastávka je vzdialená iba 5 min pešou chôdzou. Tešíme sa na Vás!