V centre mesta s možnosťou wellness!

Hotel Magnólia **** leží v centre kúpeľného mesta na nábreží rieky hneď na začiatku pešej zóny a pozýva Vás na letnú dovolenku do Piešťan.

Zažite leto plné zábavy! Polpenzia, wellness, nápoj na privítanie, vstup do aquaparku Relax Aqua and Spa, letné hudobné večery, cvičenie pri nábreží rieky, romantické večerné kúpanie, dni krásy pre dámy a ďalšie skvelé bonusy. To je letný pobyt v prekrásnom prostredí kúpeľného mesta, plný pohody, zážitkov a dobrodružstiev v meste snov.

So svojou kapacitou pre 200 osôb v 118 izbách patrí medzi najväčšie hotely v Piešťanoch. Pre rodiny s deťmi odporúčame pobyty v rodinných izbách.

Každá izba je vybavená kúpeľňou s vaňou alebo sprchovacím kútom, TV so satelitným príjmom s viac ako 40 televíznymi stanicami, minibarom, WiFi pripojením na všetkých izbách i klimatizáciou na izbách situovaných na 7. až 9. poschodí.

Pre vychutnanie si jedinečných gastronomických chutí je Vám k dispozícii hotelová reštaurácia s priamym prechodom do kongresovej časti.

Pri priestoroch na ubytovanie a stravovanie ponúka Hotel Magnólia **** taktiež priestory na usporiadanie kongresov, konferencií, seminárov, školení, recepcií, firemných večierkov a iných akcií. Na usporiadanie týchto akcií Vám ponúkame priestory Veľkej kongresovej sály a konferenčných salónikov s priamym vstupom na terasu a nábrežie rieky Váh. Na stretnutia pre menší počet osôb je ideálny salónik River taktiež so vstupom na priestrannú terasu s očarujúcim výhľadom.

Popri relaxácii, po náročnom dni či po úspešnom rokovaní Vám určite prídu vhod relaxačné procedúry poskytované v hotelovom wellness centre. Wellness centrum je zariadené rekreačným bazénom a terasou s výhľadom na okolie. K dispozícii sú Vám aj procedúry ako fínska sauna, infra sauna, rôzne druhy masáží, zábalov a mnohé ďalšie.

V hoteli nájdete fyziatricko-rehabilitačnú ambulanciu Rehamed Piešťany, kde sú liečebné procedúry vykonávané našim lekárom a fyzioterapeutkou. Cieľom liečebných postupov je predovšetkým obnova komplexných pohybových funkcií pohybového aparátu.

Masážne centrum "Thai Massage" ponúka hosťom tradičné i menej tradičné thajské masáže vykonávané thajskou masérkou, ktorá má dlhoročné skúsenosti vo svojom odbore. Thajská masáž osviežuje ducha, dodáva telu stratenú energiu, uvoľňuje bolesť a omladzuje telo i myseľ.

Parkovanie Vašich áut je možné na stráženom hotelovom parkovisku s kapacitou 40 parkovacích miest. Už teraz sa na Vás tešíme!