Hotel, reštaurácia, bar, ihriská,príroda

Ak chcete zažiť príjemné chvíle a relax v tatranskej prírode, využite ubytovanie v Hoteli Krpáčovo. Hotel sa nachádza v malebnom prostredí Krpáčova so širokými možnosťami trávenia voľného času počas celého roka. K dispozícii máte nespočetné možnosti prechádzok i náročnejšej turistiky (Chopok, Ďumbier). Vybrať sa môžete k vodnej nádrži alebo do lesa na zber lesných plodov a húb. Ak máte radi cyklistiku, čaká tu na Vás mnoho lesných cestičiek. V zime si užijete zjazdové i bežecké lyžovanie v strediskách Krpáčovo, Tále, Mýto pod Ďumbierom, Čertovica i Srdiečko - Kosodrevina.

Hotel Vám poskytne maximálny komfort a pohodlie. Celková kapacita ubytovania je 86 lôžok. Ubytovať sa môžete v jednom 2-lôžkovom apartmáne, jednom 6-lôžkovom apartmáne a v devätnástich 4-lôžkových apartmánoch, ktoré tvorí spálňová časť s dvojlôžkom a obývacia časť s jedným pevným lôžkom s možnosťou prístelky. Každý apartmán je vybavený vlastným sociálnym zariadením a televízorom. Niektoré apartmány disponujú balkónom a chladničkou.

Okrem ubytovania ponúkame hosťom stravovanie v hotelovej reštaurácii. Tiež je tu spoločenská sála s možnosťou prednášok, seminárov a spoločenských akcii. Hotel je obzvlášť vhodný na organizovanie výletov, škôl v prírode i lyžiarskych kurzov.

Okrem ubytovania a stravovania si u nás oddýchnete v saune, vírivke, či vo fitness centre. Zahrať si môžete spoločenské hry, futbal, tenis, volejbal, stolný tenis, stolný futbal a šípky. Deti sa potešia detskému ihrisku s hojdačkami a preliezkami. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené na stráženom parkovisku. Tešíme sa na Vašu návštevu.