Reštaurácia, jacuzzi, sauna, bowling

Hotel Kolonial** je situovaný na severe Slovenska v príjemnom prostredí obce Skalité, nachádzajúcej sa v blízkosti hraníc s Poľskou republikou. Okrem kvalitného ubytovania ponúka hotel svojim návštevníkom širokú ponuku doplnkových služieb. Zrelaxujte sa v privátnom wellnes s jacuzzi, saunou a možnosťou masáží, zahrajte si biliard, bowling, vychutnajte si chutné jedlá hotelovej reštaurácie s ponukou lahodných vín a osviežte sa v bare s alko i nealko nápojmi rôzneho druhu. V blízkom okolí Vás navyše čaká dostatok turistických a cyklistických tras. V zimnom období to nemajú na svahy ďaleko ani milovníci lyžovania, zalyžovať dosýta si môžu v lyžiarskom stredisku Zwardoň, vzdialenom len 5 km od hotela. Po dohode vieme hosťom zabezpečiť aj skibus, hotelové taxi či možnosť jazdy na saniach v konskom záprahu.

Ponúkame Vám komfortné ubytovanie v pohodlne zariadených desiatich dvojlôžkových izbách a jednej trojlôžkovej izbe. K dispozícii je Vám aj ubytovanie v príjemne zariadených šiestich apartmánoch. Každá izba aj apartmán disponuje televízorom, WiFi pripojením na internet a vlastnou kúpeľňou s toaletou. Niektoré izby sú vybavené aj chladničkou a balkónom.

Súčasťou hotela je výborná reštaurácia s ponukou chutných jedál, vhodná aj pre organizáciu rodinných osláv, svadieb či firemných večierkov. Pre spríjemnenie Vášho pobytu tu nechýba ani kaviareň, bar, bowling, biliard či domáce kino. Pre načerpanie nových síl Vás tu čaká skvelé privátne wellness, pričom Vaše ratolesti sa môžu zatiaľ vyšantiť v detskom kútiku s hračkami, či na preliezkach so šmýkačkou a hojdačkou. Hostia môžu využívať taktiež vonkajšie posedenie na terase, či možnosť grilovania a opekania v záhradnom krbe.

Pre nás je prvoradý Váš oddych a komfort. Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne a radi využijete naše služby znovu. Tešíme sa na Vašu návštevu.