Štýlový hotel s reštauráciou

Hotel Kaskáda je situovaný v srdci mestskej časti Popradu - Matejoviec, v obklopení nádhernej prírody Vysokých Tatier. Okrem luxusného ubytovania v novozariadených izbách Vám hotel počas celého roka ponúka taktiež kvalitné doplnkové služby štýlovej Reštaurácie Kaskáda s ponukou vynikajúcich jedál slovenskej ale aj zahraničnej kuchyne.

Okrem príjemných prechádzok centrom mesta a návštev množstva rôznych kultúrnych či historických pamätihodností Popradu si Váš pobyt môžete spríjemniť taktiež výborným relaxom v termálnych bazénoch blízkeho aquaparku AquaCity Poprad. Keďže vo vzdialenosti pár kilometrov od hotela sa nachádza viacero známych tatranských turistických centier (Štrbské Pleso, Starý Smokovec, Hriebienok, Tatranská Lomnica), na svoje si tu prídu celoročne taktiež milovníci skvelej turistiky, výbornej lyžovačky či množstva iných letných aj zimných aktivít.

Hotel Kaskáda ponúka hosťom komfortné ubytovanie v piatich luxusne zariadených hotelových izbách a v dvoch apartmánoch s celkovou kapacitou 42 lôžok vrátane prísteliek.

K dispozícii je Vám jedna 3-lôžková, tri 4-lôžkové izby a jedna 4-lôžková izba s možnosťou dvoch prísteliek na pohovke. Izby sú umiestnené na poschodí kompletne zrekonštruovanej časti budovy. Každá izba je klimatizovaná a vybavená s maximálnym ohľadom na komfort a pohodlie hostí. Využívať tu môžete LCD televízor so satelitným príjmom, rýchlovarnú kanvicu, chladničku a vlastnú priestrannú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou.

Deväťlôžkový apartmán so samostatným vchodom je členený na obývaciu miestnosť s kuchynkou, v ktorej využijete elektrický sporák s rúrou, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a chladničku. V tejto miestnosti sa nachádza aj televízor so satelitným príjmom a rozťahovací gauč, ktorý je vhodný aj ako prístelka pre dve osoby. Na poschodí apartmánu je situovaná jedna 2-lôžková spálňa so samostatnými lôžkami, jedna 3-lôžková spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom a jedna 4-lôžková spálňa s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami. Samozrejmosťou apartmánu je tiež kúpeľňa s vaňou a toaletou. V apartmáne sa môžete navyše zrelaxovať v infrasaune, ktorá je jeho súčasťou.

Päťlôžkový klimatizovaný apartmán na poschodí, s rozlohou 90 m2, tvorí jedna 5-lôžková spálňa s manželskou posteľou a samostatnými lôžkami. Nachádza sa tu aj kuchynka s televízorom so satelitným príjmom, varnou doskou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a rozkladacou pohovku, vhodnou ako prístelka pre dve osoby. Súčasťou apartmánu je taktiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Trojlôžkový apartmán so samostatným vchodom je vybavený dvomi samostatnými lôžkami, jednou prístelkou formou rozťahovacej pohovky, televízorom so satelitným príjmom a kuchyňou s keramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. Súčasťou apartmánu je kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

Samozrejmosťou izieb a apartmánov je rovnako bezplatné WiFi pripojenie na internet. Všetky ubytovacie jednotky sú nefajčiarske.

Súčasťou prízemia hotela je štýlová Reštaurácia Kaskáda (s kapacitou 90 miest), ktorej moderne zariadené priestory s nádychom histórie sú ideálne aj pre organizáciu menších rodinných, spoločenských či firemných akcií presne podľa Vašich predstáv. Kontinentálne raňajky sa podávajú hosťom formou bufetu v Reštaurácii Kaskáda od 7.30 h. Okrem výborných jedál z jedálneho lístka pripravujeme pre hostí cez pracovné dni taktiež denné menu.

Parkovanie Vašich áut je zaistené bezplatne na vyhradenom parkovisku hotela s kapacitou 40 parkovacích miest, vhodné aj pre autobusy. Tešíme sa na Vašu návštevu.