Ubytovanie priamo v centre mesta!

Hotel Jeleň sa nachádza priamo v centre vinohradníckeho mestečka Pezinok, na juhozápade Slovenska v Bratislavskom kraji. Vďaka vynikajúcej polohe hotela si tu na svoje prídu najmä milovníci historických pamiatok, ktorým odporúčame navštíviť miestny zámok s jedinečným parkom, renesančnú radnicu, kostoly aj tradičné mestské stavby.

Počas Vášho pobytu si taktiež nenechajte ujsť pravidelne sa konajúce kultúrne podujatia s možnosťou ochutnávky skvelých miestnych vín a produktov ako Pezinské vinobranie, Pezinský strapec, Pezinský permoník, Cibulák, Keramický trh, Medzinárodný festival chrámovej hudby a Flamenco Verano. Blízke okolie mesta s romantickými vinicami ponúka nadšencom turistiky, cykloturistiky aj príjemných prechádzok bohaté možnosti vyžitia. V zimnom období si prídu na svoje lyžiari aj snowboardisti v neďalekom lyžiarskom stredisku Pezinská Baba alebo Zochova chata s ponukou výborných doplnkových služieb.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v Hoteli Jeleň s celkovou kapacitou 40 lôžok vrátane prísteliek. Hosťom je tu k dispozícii desať 2-lôžkových izieb s televízorom a možnosťou pridania 1 - 2 prísteliek na každú z nich. V šiestich zrekonštruovaných izbách sa nachádza aj vlastná kúpeľňa s toaletou, pre zvyšné štyri izby je zatiaľ k dispozícii jedna spoločná kúpeľňa s toaletou na chodbe. V najbližšom čase však budú všetky izby disponovať vlastným sociálnym zariadením. Samozrejmosťou komfortného ubytovania hostí je taktiež zaistená možnosť využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet.

Súčasťou hotela je štýlová reštaurácia s barom a krbom, kde si je možné po dohode objednať chutné raňajky, večere, prípadne celodenné stravovanie. Vychutnať si tu môžete aj skvelú pizzu, jedlá medzinárodnej kuchyne či osviežujúce pivko alebo lahodné vínko. V tesnej blízkosti hotela nájdete obchod s potravinami, veľké nákupné centrum, wellness centrum a po kratšej prechádzke mestom si môžete dopriať aj relax v spojení s kúpaním a vodnou zábavou v miestnom letnom kúpalisku so štyrmi bazénmi (dvoma detskými). Pohodlné parkovanie Vašich áut je možné hneď pri ubytovaní na hotelovom parkovisku, avšak pri rezervácii je nutné si vopred telefonicky overiť jeho dostupnosť (hotel disponuje obmedzeným počtom parkovacích miest).

Veríme, že si u nás výborne oddýchnete, načerpáte novú energiu a radi sa k nám budete vracať. Tešíme sa na Vašu návštevu!